İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Sağlık Kuruluşlarına Ambulans Sürücüsü Alımı Yapılıyor

İstihdam teşvikleri kapsamında onlarca özel sağlık kuruluşu personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan bu personel alım ilanlarında çok sayıda pozisyon için alım ilanları bulunuyor. 

Bu alım ilanlarını belirli zaman aralıklarında sizlere aktarıyoruz.

Bu haberimizde siz okuyucularımız için sağlık kuruluşlarının yayımladığı Şoför alım ilanlarını derledik.

İŞKUR ARACILIĞIYLA AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan Ambulans Sürücüsü alım ilanlarında iki farklı şehir için alım yapılacağı duyuruldu. İlanlarda alımların İzmir ve İstanbul’da olacağı bilgisi verildi. 

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu koşulları sağlayan adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmalara bildirebilecekler. Peki özel sağlık kurulıuşları adaylardan hangi koşulları sağlamalarını istiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce özel sağlık kuruluşlarının kendilerine göre belirledikleri tüm şartlara haiz olmaları gerekiyor. Bu koşullar alım yapılacak kadro ve firmaya göre değişiyor. 

Bu kapsamda yayımlanan ilanlarda yer alan başvuru koşulları ana başlıkları şunlar;

En az lise mezunu olmak,Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Ambulans Sürücüsü olarak deneyim, temel ilkyardım sertifikasına sahip, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak  görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. 7/24 vardiya sistemi ile çalışmayı kabul etmek. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan Ambulans Sürücüsü alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumların belirlediği şekillerde yapacaklar. Adaylar ilan metinlerinde yer alan detaylara göre başvurularını yapacaklar. 

İŞKUR Ambulans şoförü alım ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR’da yayımlanan tüm şoför alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir