İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Yayımlanan Gece Bekçisi Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu bilindiği üzere çok sayıda kadroda personel alımı için ilan barındırıyor. Bu ilanlar özel sektör firmalanın ağılıklı olduğu alımlardan oluşurken kamu kurumlarının da personel alım ilanları İŞKUR’da yer alıyor. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanları siz okuyucularımıza özel veya kamu ilanları olmaların göre, mesleklere göre zaman zaman aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımız için İŞKUR’da yayımlanan gece bekçisi alım ilanlarını derledik. Bu ilanların tamamı özel sektör tarafından yayımlanan ilanlardan oluşmakta. 

İŞKUR BEKÇİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan gece bekçisi alım ilanları özel sektör firmaları tarafından ilan ediliyor. Yeni hafta öncesi yayımlanan ilanlara göre farklı şehirlerde yer alan firmalara toplam 22 personel alımı yapılacak. Alımlar özel sektör firmaları tarafından belirlenen şartlardan meydana geldiği için ilanlarda en az ilköğretim mezunu adaylar içinde ilanlar bulunuyor. 

Gece Bekçisi kadroları için yayımlanan bu ilanlarda yer alan diğer şartları sizlerle paylaşıyoruz. 

İLANLARA BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar talep edilen koşula haiz olmak zorundalar. Bu koşullar ana başlıkları ile şu şekilde,

Firmaların belirlediği eğitim öğretim seviyesini karşılamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, firmaların talep ettiği yaş aralığında olmak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, gece çalışmaya engel durumu olmamak. 

İlanlara Ulaşmak için

İŞKUR üzerinden tamamen özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu ilanlara başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan edilen alımlara ulaşabilirler ve kendilerine uygun ilanları görüntüleyebilirler. 

İŞKUR Gece Bekçisi ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir