İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Yetiştirilmek Üzere Eczane İşçisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda meslek grubu için personel alım ilanları bulunuyor. 

Bu ilanların çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. Bu özel sektör firmaları arasında sağlık kurumları da yer alıyor. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanları arasında yer alan kadrolardan bir tanesi de Eczane İşçisi pozisyonu. Bu pozisyon için belirlenen başvuru detayları şu şekilde;

ECZANE İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Eczane İşçisi alım ilanı sayısı 29. Ancak bu sayı kısa sürede değişkenlik gösterebiliyor. Bu sayı kısa süre içerisinde artabilir veya azalabilir.

Bunun yanında; güncel ilanlara göre aktardığımız bu ilan sayısına Eczaneler Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunuyorlar. 

İŞKUR’da yer alan ilanlara göre bu şehirler şunlar; İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Bursa, Samsun, Isparta, Manisa, Kayseri, Denizli.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları firmadan firmaya farklılık gösterse de genel olarak şu koşullardan oluşuyor.

Türk vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, en az lise mezunu olmak (bu şartlar firmalara ve ilanlara değişebilri), güleryüzlü olmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, talep edilen tüm özel koşullara haiz olmak ve varsa talep edilen yaş aralığında olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR’dan yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını iki şekilde yapacaklar. Adaylar başvurularını ya İŞKUR üzerinden yada firmaların verdiği iletişim adresleri üzerinden yapacaklar. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir