İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Zabıta, Zabit Katibi ve Sosyal Çalışmacı Alım İlanları Yayımlandı

İŞKUR üzerinden özel sektör ve kamu kurumları tarafından çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu personel alım ilanları kısa süreli zaman aralıkları ile güncelleniyor. 

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza bu haberimizde; İŞKUR üzerinden 3 farklı kadro için duyurulan ilanları derledik. 

İŞKUR ÜZERİNDEN ZABIT KATİBİ ALIMI

İŞKUR üzerinden yayımlanan bir ilan göre Hukuk Bürosuna Zabıt Katibi alımı yapılacağı duyuruldu. Bu ilan için adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Ayrıca ilana başvuru süreci 15 Nisan’da sona eriyor. 

Adalet meslek yüksek okulu mezunu veya öğrencisi, Hukuk derslerinde başarılı, 10 parmak klavye başarısı yüksek word, excel iyi derecede bilen Kendini ifade edebilen ve iletişimi becerisine güvenen, İş bitirme başarısı yüksek olan ekip arkadaşlarını beklşyoruz. İlanda ayrıca adayların 18 yaşından büyük olması 35 yaşından küçük olması isteniyor. 

İlana başvuru yapacak adaylar İstanbul’da görevlendirilecekler. 

İŞKUR ÜZERİNDEN ZABITA ALIMI

İŞKUR üzerinden yayımlanan Zabıta alım ilanı en az ilkokul mezunu olmak şartıyla yayımlandı. İlan 11 Nisan tarihinde İŞKUR’da yayımlandı ve başvurulaırn aynı gün gece 23.59’da sona ereceği ilan edildi.

İlana başvurular elektronik olarak yapılabilecek. Kurum Zabıta Memuru alımı için yayımladığı başvuru kılavuzunda adayların erkek olmasını, görevini yapmaya engel sağlık sorunlarının bulunmamasını, en az 25 yaşında olmasını ve 40 yaşından küçük olmasını talep ediyorlar. 

İŞKUR ÜZERİNDEN SOSYAL ÇALIŞMACI ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan diğer bir ilan ise Sosyal Çalışmacı alım ilanı iki farklı firma tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Tranbzon ve Ankara’da yapılacağı ilan edildi. 

İlanda yer alan iş açıklamasında şu ifadeler kullanıldı. 

Yaşlılara yönelik sosyal aktiviteler düzenleyerek katılacak, resmi kurum ve kuruluşlarla yazışmaları yürütebilecek, dosyalama ve kayıt tutma gibi düzenleyici çalışmaları yapabilecek sosyal çalışmacı sosyal hizmet uzmanı istihdam edilecektir. Güleryüzlü, enerjik, kişisel bakımına özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde saygı ve ölçü çerçevesinde iletişim kurabilen, empatik yaklaşıma sahip kişiler aranmaktadır.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvurular internet üzerinden elektronik olarak yapılacak. İlana başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden başvurularını yapabilirler. 

İŞKUR Aracılığıyla Zabıt Katibi alım ilanı için TIKLAYINIZ

İŞKUR Aracılığıyla Zabıta alım ilanı için TIKLAYINIZ

İŞKUR Aracılığıyla Sosyal Çalışmacı alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir