İşkur İş İlanları

İŞKUR’da 128 Büro İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza farklı kamu kurumlarının ilanlarının yanında özel sektör firmalarının ilanlarını da sizlerle paylaşıyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Büro İşçisi kadrosu için İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu ilanların çok büyük büyük bir kısmı özel sektör firmalarında yayımlanırken kamu için yayımlanan sayısı çok kısıtlı düzeyde. İşte bu ilanlara dair detaylar,

BÜRO İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Büro İşçisi alım ilanları en az ilköğretim mezunu adaylar için yayımlanıyor. Bazı ilanlarda ise en düşük öğrenim düzeyi şartı lise olarak belirlenmiş. Yayımlanan bu ilanların toplam sayısı ise 128.

Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan özel sektör firmaları tarafından yayımlanan Büro İşçisi alım ilanlarında ayrıca çeşitli özel koşullarda bulunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İŞKUR aracılığıyla ilan edilen büro işçisi alım ilanlarında yer alan başvuru koşulları alım yapacak firmaya göre değişkenlik göstermekte. Ancak pozisyonun çalışma şartları gereği firmaların talep ettikleri şartlar benzerlik gösteriyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Kurumların belirlediği yaş aralığında bulunmak, 18 yaşından büyük olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Varsa deneyim ve sertifika şartlarına haiz olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapacaklar. Ancak bazı firmalar ilan metinlerinde başvurulara ilişkin ayrı bir açıklamada bulunabiliyor. Bunun için adayların ilan metinlerini dikkatli incelemeleri gerekiyor. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Büro İşçisi alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir