İşkur İş İlanları

İŞKUR’da 50 Hava Limanı Yolcu Hizmetleri Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Ankara Esenboğa Havalimanı bünyesinde görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre; işçi kadrolarına yapılacak istihdam için en az ilkokul mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler. BU çerçevede yayımlanan ilana ilişkin bilinmesi gereken ayrıntıları sizlere duyuruyoruz. 

50 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Ankara’da görevlendirilmek üzere yayımlanan personel alım ilanında alımların Hava Limanı Yolcu Hizmetleri Görevlisi kadrosuna olacağı ilan edildi.

İlanı yayımlayan kurum ilan ile ilgili çok fazla açıklamada bulunmazken alımlarda 50 personel istihdam edileceğini açıkladı. 

İŞKUR’da yayımlanan ilan metni;

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Hava Limanı Yolcu Hizmetleri Görevlisi alım ilanı için kurum başvuru şartlarını açıklamadı. Ancak daha önce yayımlanan personel alım ilanalarında yer alan ve bu ilan içinde adaylardan talep edilecek muhtemel koşulları sizlere aktarıyoruz. 

Dış görünümüne önem veren ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Uzun süre ayakta aktif olarak çalışabilecek, Yolcu ve yolcu yakını memnuniyetine önem veren, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden yapacaklar. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacak adaylar bu bağlantı üzerinden başvuru yapabilirler. 

İlan numarası: 00005029527

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir