İşkur İş İlanları

İŞKUR’da 594 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları kapsamında yeni duyurular yayımlanmaya devam ediyor. 

Gün aşırı güncellenen İŞKUR personel alım ilanlarında yer alan yeni duyurulardan bir bölümü ise Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için oldu. 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan tüm koşulları ve başvuru detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIMI

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı için İŞKUR’da ilan yayımlayan firmaların bir bölümü alımları belirli şehirler için yayımlarken bazı firmalar personel alımlarının ülke geneli olacağını duyurdular. 

Söz konusu kadro için genel olarak adayların en az lise mezunu olmaları isteniyor. Ancak ilanlarda önlisans ve lisans mezunu adaylar içinde alımlar bulunuyor. 

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından yayımlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için talep edilen koşullar ise şunlar;

HANGİ BAŞVURU ŞARTLARI TALEP EDİLİYOR

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için gerekli olan mesleki özelliklerinin yanında firmalar kendi personel alımı prensiplerine göre adaylardan özel koşullar talep ediyorlar. 

Bu özel koşullar ana başlıkları ile şu şekilde;

Türk vatandaşı olmak, öğrenim şartını sağlamak, kendisine verilen görev çerçevesinde bilgilendirme tanıtım ve yönlendirmelerin doğru ve etkin şekilde yapılmasını sağlamak, yaş şartını sağlamak, müşterilerle hizmet kalitesi doğrultusunda görüşme sağlayarak bilgilendirme yapacak, yaptığı tüm görüşme bilgilerini şirketin sistemine girecek. Telefonda destek vererek ve müşteri memnuniyeti sağlayacak Müşteri ihtiyaçlarını iyi anlayarak ve onlara doğru çözümler sunacak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yada firmanın talep ettiği şekilde bireysel olarak yapacaklar. 

İŞKUR Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir