İşkur İş İlanları

İŞKUR’da Arşiv Destek Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları yayımladıkları alım ilanları ile personel alımlarına devam ediyorlar. Onlarca kadroda yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda meslek grubunda memur personel ve işçi alımları yapılacağı bildirildi.

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımız için Arşiv Destek Personeli kadrosu için yayımlanan ilanları derledik. 

ARŞİV DESTEK PERSONELİ ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden ilan edilen duyuruda alımların Ankara ve İzmir’de olacağı belirtildi. Farklı eğitim seviyelerinden yayımlanan alım ilanlarında toplam 2 personel istihdamı sağlanacak. 

Başvuru Şartları

Söz konusu kadro için başvuruda bulunacak olan adaylar için yayımlanan başvuru şartları, alım yapacak firmaya göre değişiyor. İlanlar özel sektör tarafından ilan edildiğinden her firma kendisine göre belirlediği şartlar altında alımları yapacak. 

Bu bağlamda adaylardan talep edilen o şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, firmaların belirlediği yaş aralığında olmak, kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmamak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Arşiv Destek Personeli kadrosu için başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı ile ilana ulaşabilirler.

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir