İşkur İş İlanları

İŞKUR’da Personel Alım İlanları: Kamu ve Özel Sektör İçin 43 Bin 495 İş İlanı Bulunuyor

Kamuilanlari.com olarak İŞKUR, DPB ve diğer platformlar üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan yayımlayan kamu kurumları ve özel sektör firmalarının yayımladıkları ilanlarada yer alan kadroları inceledik. İlanlara göre en fazla personel alım ilanına sahip meslek grupları ve o meslek grupları için yayımlanan ilan sayılarına dair verileri sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte karşınızda meslek gruplarına göre İŞKUR İş İlanları

EN FAZLA ALIM İLANINA SAHİP MESLEK GRUPLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre en fazla ilanı işçi kadroları için yayımlandı. Türkiye’nin hemen hemen her şehri için yayımlanan işçi alım ilanlarına ek olarak ayrıca sektörel ilanlarda çok fazla. 

Bu bağlamda siz okuyucularımıza en fazla alım ilanına sahip 7 kadroyu ve o kadrolar için yayımlanan ilan sayılarını aktarıyoruz. 

EN FAZLA ALIM İLANINA SAHİP 7 KADRO

Beden İşçisi (Genel) pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 7978

Temizlik Görevlisi pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 1776

Makineci (Dikiş) pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 1404

Turizm Ve Otelcilik Elemanı pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 1272

Satış Danışmanı / Uzmanı pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 1033

Garson (Servis Elemanı) pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 887

Ön Muhasebeci pozisyonu için İŞKUR’da yer alan güncel ilan sayısı: 777

BU KADROLARA EK OLARAK

Yukarıda yer alan açık kadrolara ek olarak ayrıca çok sayıda meslek grubu içinde alım ilanları bulunuyor. Kamuilanlari.com olarak İŞKUR’da yer alan 300’den fazla alım ilanı bulunan açık kadroları ve kontenjanlarını aktarıyoruz.

Güvenlik Görevlisi 766, Kasiyer 665, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 568, Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı 558, Şoför-Yük Taşıma 469, Büro Memuru (Genel) 459, Reyon Görevlisi 457, Aşçı 445, Konfeksiyon İşçisi 378, Dokuma Konfeksiyon Makineci 358, Elektrikçi (Genel) 338, Aşçı Yardımcısı 330, Bulaşıkçı (Stevard) 314, Kasap 304.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Yukarıda yer alan ilanlara başvuru yapmak isteyecek adaylar ilanları İŞKUR üzerinden görüntüleyebilirler. Bunun için kadro isimlerini İŞKUR İş İlanları Arama sayfasında yer alan Meslek adı yazan bölüme yazıp aramaları yeterli. 

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir