İşkur İş İlanları

İŞKUR Danışma Memuru Personel Alım İlanları ve Alım Yapılacak Şehirler

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımız ile buluşturmaya devam ediyoruz. 

Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza İŞKUR’da ilan edilen Danışma Memuru alım ilanlarına dair bilgileri derledik. 

İŞKUR’da yayımlanan Danışma Memuru alımları yalnızca kamu kurumlarına değil özel sektör firmalarına yapılıyor. Farklı şehirlerde yapılan Danışma Memuru alım ilanlarına başvurular lise, önlisans ve lisans düzeyinden yapılıyor. İşte o detaylar;

İŞKUR DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları gün aşırı güncelleniyor. 

Bu kapsamda personel alım sayıları her an değişiklik gösteriyor. Bu çerçevede ilan edilen güncel personel alım ilanlarına göre 47 Danışma Memuru alımı yapacağını duyuran kurumlar bulunuyor. 

İlanlara başvurular en az lise mezunu düzeyden yapılıp olup istihdam aşağıda yer alan şehirlerde yapılacak. 

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Şanlıurfa, İzmir, Bursa, Ankara, Manisa, Gaziantep

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Danışma memuru kadrosu için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. 

Bu başvuru koşulları kurumdan kuruma, firmadan firmaya farklılık gösterse de genel başlıkları ile itibariyle aşağıda yer alan özelliklerden oluşuyor. 

Adayların başta Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması şartlarını sağlamaları gerekiyor. Bu koşullara ek olarak ayrıca adaylardan her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlanması,iyi derece bilgisayar bilmesi, firmaların belirlediği yaş aralığında olunması ve 18 yaşından büyük olunması, Ofis programlarına hakim olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, Varsa deneyim ve sertifika şartlarına haiz olmaları talep ediliyor. 

İLAN DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapabilecekler.

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir