İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli 2 Bin 703 Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının önemli bir kısmı özel sektör firmaları tarafından yapılıyor. 

Bu ilanlar gün aşırı güncelleniyor. Bu çerçevede Kamu İlanları olarak sizlere bu ilanları düzenli olarak paylaşıyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden yayımlanan ve Türkiye geneli alım yapılan farklı kadrolarda ki personel alım ilanlarını derledik.

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanların güncel kadro kontenjan bilgileri şu şekilde,

Büro Memuru Kadroları (1031 İlan)

Büro Memuru (Genel) kadrosu için 861, Diğer Büro Memurları kadrosu için 150, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 12, Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 8 personel alımı yapılıyor

Güvenlik Görevlisi Kadroları (1075 İlan)

Güvenlik Görevlisi kadrosu için 941, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 89, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 43, Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için 1, Güvenlik Müdürü kadrosu için ise 1 alım ilanı bulunuyor. 

Şoför Kadroları (597 İlan)

Şoför-Yük Taşıma kadrosu için 338, Şoför (Yolcu Taşıma) kadrosu için 174, Kamyon Şoförü kadrosu için 67, Tır-Çekici Şoförü kadrosu için 66, Servis Şoförü (Okul) kadrosu için 13, Traktör Şoförü kadrosu için 11, Kamyonet Şoförü kadrosu için 9, Minibüs Şoförü kadrosu için 4, Makam Şoförü kadrosu için 3, Kurtarıcı Araç Şoförü kadrosu için 1, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 1 kadrosu için alım ilanı bulunuyor. 

Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi ve Şoför alım ilanlarında toplam 2 bin 703 personel alım ilanı bulunuyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Her kurum ve her firma için farklılık gösteren bu başvuru koşulları şu şekilde

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İLANLARA BAŞVURU

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firma yada kurumun belirlediği şekilde yapacak. Bu bağlamda başvurular ya İŞKUR üzerinden elektronik olarak yada firmaya şahsen yapılacak. 

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanlarını görüntülemek için adayların;

* Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Arama sayfasına ulaşın.

* Açılan sayfada hangi kadro için başvuru yapmayı planlıyorsanız o kadronun adını Meslek yazan yere yazın ve ara butonuna basın. 

* Örneğin: Büro Memuru, Güvenlik Görevlisi, Şoför yazıp ara butonuna basın. 

* Bulunduğunuz şehri seçerek arama alanını daraltabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir