İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli 91 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için özel sektör firmalarınca yayımlanmış ve toplam 91 personel alımının yapılacağı Danışma Memuru alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu ilanlar için belirlenen başvuru koşulları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair ayrıntıları ile sizlere aktarıyoruz. 

91 DANIŞMA MEMURU ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan 91 Danışma Memuru alımları Bursa, İstanbul, Adana, Diyarbakır ve Kayseri de yapılacak. 

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. 

Kamuilanlari.com olarak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ile ana başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Danışma Memuru kadrosu için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ilanı yayımlayan firmaya göre belirleniyor. Firmalar aynı kadro için farklı şartlar talep edebiliyorlar. 

Bu kapsamda adaylardan talep edilen şartları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu bu alım ilanlarına başvuru şekli alım yapacak firmaya göre değişiyor. Bazı firmalar şahsen başvuru yapılmasını tercih ederken bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuru kabul ediyor. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir