İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli Hastane Hizmetlisi ve Ambulans Sürücüsü Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla duyurulan personel alım ilanları arasında sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlarda bulunuyor. Özel sektörde faaliyet gösteren bu sağlık kuruluşları personel alım ilanlarında çeşitli kadrolardan eleman alıyorlar. 

Bu haberimizde siz okuyucularımız için özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarının iki kadro için yayımladığı ilanları derledik. 

İşte o ilanlara dair detaylar;

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan bu personel alım ilanları Özel Hastaneler, Özel Sağlık Merkezleri, Tıp Merkezleri ve bu tür sağlık kuruluşları tarafından adaylar duyuruluyor. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda siz okuyucularımız için Ambulans Sürücüsü ve Hastane Hizmetlisi kadroları için yayımlanan ilanları derledik. 

Söz konusu bu personel alım ilanları için yayımlanan duyurularda, Hastane Hizmetlisi kadrosu için yayımlanan ilanlar Osmaniye ve İstanbul’da bulunan sağlık merkezleri tarafından yayımlandı. Ambulans Sürücüsü kadrosu için yayımlanan ilanlarda İstanbul ve İzmir için adaylara duyuruldu. 

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Türkiye iş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile alım yapacaklarını açıklayan sağlık kuruluşları ilanlarında;

*  Ambulans Sürücü pozisyonu için 11 personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

* Hastane Hizmetlisi kadrosu için yayımlanan personel sayısı ise 5 oldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Alım yapılacağı açıklanan şehirler için Hastane Hizmetlisi ya da Ambulans Sürücüsü olmak isteyen adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. 

Alım yapılacak kadronun gerekliliklerine göre belirlenen bu başvuru koşulları öğrenim, deneyim, sertifika gibi koşullardan oluşuyor. 

Bu Koşullar;

Türk vatandaşı olmak, Alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine haiz olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İlanlarda ayrıca adaylar için önemli olan özel koşullar bulunuyor. Bu koşullar ilanlarda belirleyici etmen olurken bu şartları şunlar: İkamet, yaş, deneyim, sertifika gibi özel koşullarda talep edilebilir. 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. İlanları detaylı incelemek için ise İŞKUR üyeliğiniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. 

* Hastane Hizmetlisi kadrosu için TIKLAYINIZ

* Ambulans Sürücüsü kadrosu için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir