İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli Hastane İş İlanları: 191 Hastane Hizmetlisi, Hasta Danışmanı ve Kayıt Personeli Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının bazıları sağlık kuruluşları tarafından yayımlanıyor. Sağlık personeli alımlarının dışında hizmet personeli kadroları içinde çok sayıda alım ilanı yayımlandı. 

Kamuilanlari.com olarak çeşitli meslek grupları adına yayımlanan bu ilanları tek bir haberde derledik. 

Alım yapılacak kadro bilgileri, bu kadrolara yapılacak personel alım sayısı, ilan metinlerinde adaylara duyurulan başvuru şartları ve diğer ayrıntılar haberimizde. 

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMI

Türkiye geneli çok sayıda şehir için yayımlanan personel alım ilanlarında 7 farklı pozisyon için yayımlanan ilanları sizler için derledik. Bu 7 ilanda toplam 191 personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanlarda yer alan açık kadrolar ve kontenjan detayları şu şekilde,

Hasta Bakımevi Müdürü kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 1

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 3

Hasta Danışmanı kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 11

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 46

Hasta Refakatçisi kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 1

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 119

Hastane Hizmetlisi kadrosu için İŞKUR’da ilan edilen açık pozisyon sayısı: 10

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Peki sağlık kuruluşlarında yukarıda yer alan kadrolar için yayımlanan ilanlara başvuru yapmak için adayların hangi şartları sağlamaları gerekiyor? Kamuilanlari.com olarak bu ilanlarda yer alan genel şartlar ile talep edilen özel şartları ana başlıkları sizlerle paylaşıyoruz. 

İlanlara başvurular için gerekli olan o koşullar;

İlanlara başvuru yapacak adayların; Türk vatandaşı olması Alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine haiz olmak, İlanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Hasta memnuniyetini gözetmek, kamu haklarından mahrum olmamak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak, Varsa yaş, deneyim, sertifika gibi özel koşulları sağlamak.

BAŞVURULAR İŞKUR’DAN YAPILACAK

Söz konusu alım ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR arcılığıyla kurumlara bildirecekler. Ancak burada bazı firmalar özel olarak ilan metinlerine not düşüyorlar. O tür ilanlara adaylar firmanın belirttiği iletişim adresi üzerinden şahsen başvuruda bulunacaklar. 

İlanlara Ulaşmak için;

İlanlara dair detayları görüntülemek isteyen adaylar aşağıda aktardığımız İŞKUR İş İlanları bağlantısına tıklayın, kadro ismini Meslek yazan yere yazın ve Ara butonuna basın. Bu şekilde ilanlara ulaşabilirsiniz. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir