İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli Özel Sektöre 1989 Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. 

Türkiye geneli neredeyse 81 il için yayımlanan Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımlarını bu haberimizde siz okuyucularımız ile buluşturuyoruz.

İŞKUR DESTEKLİ ŞOFÖR VE GÜVENLİK ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Şoför ve Güvenlik Görevlisi alım ilanları çok sayıda branşta yapılıyor. Sadece Şoför kadrosu için 12 farklı branşta alım ilanı bulunurken Güvenlik Görevlisi kadrosu için 5 farklı branşta alım ilanı bulunuyor. 

En az iköğretim mezunu olmak kaydıyla çok farklı eğitim seviyelerinden ilanların yer aldığı alımlara dair kadro kontenjan ve branş detayları şöyle;

12 Farklı Branşta Yayımlanan Şoför Kadroları

Kamyon Şoförü 81,  Kamyonet Şoförü 18,  Arazöz Şoförü 2, Kurtarıcı Araç Şoförü 1,  Makam Şoförü 6,  Otobüs Kaptanı (Şoförü) 17, Servis Şoförü (Okul) 2, Şoför (Yolcu Taşıma) 151, Şoför-Yük Taşıma 494, Tır-Çekici Şoförü 69, Traktör Şoförü 8, Vidanjör Şoförü 1.

5 Farklı Braşta Yayımlanan Güvenlik Görevlisi Kadroları

Güvenlik Amiri/Sorumlusu 1, Güvenlik Görevlisi 1103, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 77, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 8, Güvenlik Müdürü 1.

BAŞVURU KOŞULLARI

Bilindiği üzere kamu kurumları olsun özel sektör firmaları olsun yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak için çok sayıda özel koşula haiz olunması isteniyor. 

Bu özel koşullar firmadan firmaya değişmekte olup bazen aynı kadro için bile birbirinden zıt koşullar talep edilebilir. Bu kapsamda söz konusu bu alımlara dair başvuru şartlarını ana başlıkları ile sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Şoför kadroları için hangi tip sürücü belgesi talep ediliyorsa o türden ehliyet sahibi olmak. Talep edilen kadro için gerekli sürücü belgesine sahip olmak, Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İlanlara başvurular için adayların ayrıca işe alım sırasında yapılacak güvenlik soruşturması sonuçlarının olumlu olması isteniyor.

İLANLARA İŞKUR’DA ULAŞMAK İÇİN

İlanlara ulaşmak için aşağıda ki resimde yer alan sarı boyalı alanlara dikkat etmeniz gerekiyor. 

* Adaylar ilk işlem olarak İŞKUR İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaklar. (Bağlantı aşağıda mevcut)

* İkinci işlem olarak hangi kadro için başvuru yapacaklarsa o kadronun ismini, açılan sayfada yer alan Meslek yazan yere yapıştıracaklar.

* Daha sonra Ara butonuna basacaklar ve ilanları görüntüleyecekler. İsteyen adaylar şehre göre daraltma yapabilir. 

* Ayrıca ilanları tam detaylı görebilmek için üyelik girişi yapılması gerekiyor. 

RESİMLİ GÖSTERİM

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR İlanlarını yakından takip etmek için uygulamamızı telefonunuza indirin.

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir