İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli Yayımlanan Türkiye Geneli Şoför Alım İlanları! Ambulans, Makam, Tır, Servis Şoförü

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve İŞKUR destekli alımı gerçekleştirilen Şoför alım ilanlarını derledik. İŞKUR’da yer alan tüm şoför alım kadroları ve detayları şu şekilde,

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla; Ambulans Sürücüsü kadrosu için 5, Arazöz Şoförü kadrosu için 6, Kamyon Şoförü kadrosu için 48, Kamyonet Şoförü kadrosu için 24, Kurtarıcı Araç Şoförü kadrosu için 3, Makam Şoförü kadrosu için 9, Minibüs Şoförü kadrosu için 9, Otobüs Kaptanı (Şoförü) kadrosu için 1, Servis Şoförü (Okul) kadrosu için 9, Şoför (Yolcu Taşıma) kadrosu için 94 Şoför-Yük Taşıma kadrosu için 414, Taksi Şoförü kadrosu için 5 Tır-Çekici Şoförü kadrosu için 94, Traktör Şoförü kadrosu için 5, Vidanjör Şoförü kadrosu için 1 personel alım ilanı yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının çok büyük kısmı özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlarında yer aldığı bu alımlar için ise başvuru şartları değişkenlik gösteriyor. Farklı firmalar yada kurumlar aynı alanda yapılacak olan şoför alımları için adaylardan çok farklı şartları sağlamalarını isteyebiliyor. 

Bu kapsamda İŞKUR üzerinden duyurulan Şoför alım ilanları için belirlenen başvuru koşullarını sizlere genel başlıkları ile aktarıyoruz. Ancak adayların ilan metinlerinde yer alan özel şartlara da dikkat etmesi gerekiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

İŞKUR destekli yayımlanan şoför alım ilanları hergün yenileniyor. Ancak yayımlanan ilanlara gün aşırı yeni ilanlar ekleniyor. Bu kapsamda adaylar ilanların son başvuru tarihlerine dikkat etmesinde fayda var. 

İlanlara başvuru yapacak adaylar ise ilan metninde yer alan şekilde başvuru yapacaklar. Bu kaspamda adaylardan şahsen başvuru yapmaları yada İŞKUR üzerinden başvuruda bulunmaları talep edilebilir. Şahsen başvurular da ise ilan metninde ilanı yayımlayan kurumun telefon numarası vardır. O numaradan bilgi alınabilir.

İLANLAR DAİR DETAYLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara nasıl ulaşılır? İşte cevabı;

1-) Haberin altında yer alan bağlantıya tıklayın İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın.

2-) Açılan sayfada meslek yazan yeri bulun. 

3-) Hangi kadro için başvuru yapacaksanız onun adını yazın Ara butonuna basın. (Örneğin; Makam Şoförü, Ambulans Sürücüsü, Otobüs Kaptanı gibi)

4-) Şehre göre de arama yapabilirsiniz. 

Resimli Gösterim

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar Olmak İçinTelefonunuza Mobil Uygulamamızı İndirin.

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir