İşkur İş İlanları

İŞKUR duyurdu! Büyükşehir Belediyesi alım yapacak!

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanda,Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçe belediyesine personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan ile ilgilenen adaylar son gün olan 21 Ocak 2020 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Aksi takdirde başvurular geçersiz sayılacak,değerlendirme dışı kalacaktır. İŞKUR’un yayımladığı ilana göre alımlar farklı meslek kategorilerinde gerçekleşecek olup personeller daimi olarak görevlendirilecektir.

Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Datça ilçe belediyesinde personel istihdamı yapılacağı bildirildi. Farklı meslek gruplarında gerçekleşecek olan personel alımları, toplamda 16 personele iş imkanı sağlayacak.

Datça Belediyesi, bünyesine daimi olarak alınmak üzere; 5 şoför,7 işçi,1 ziraat teknikeri, 1 inşaat mühendisi, 2 inşaat mühendisi toplamda 16 personel alımı gerçekleşecektir. Meslek gruplarına göre şartlar farklılık göstermekte olup,yayımlanan ilan formundan ulaşabilirsiniz. İlan Türkiye İş Kurumunun web sitesinde kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yayımlanmaktadır.

İlana başvuruda bulunacak adaylar, daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir