İşkur İş İlanları

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Tam 4183 Personel Alım İlanı Yayımladı! Başvuru Son Günü Ne Zaman?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) yayımladığı ilanlar ile birçok vatandaşı iş sahibi yapmaya devam ediyor. İŞKUR, özel sektör ve kamu bünyesine olmak üzere ‘Beden İşçisi‘ ünvanı ile tam 4183 açık iş ilanı yayımladı. Peki başvuru şartları nelerdir? Başvuru nereden yapılır? İşte detaylar…

Başvuru Şartları Neler?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olmak,

Sağlık problemi bulunmamak,

Takım çalışmasına yatkın,

Kişisel temizliğe önem veren.

İŞKUR Kayıt işlemleri

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

Beden İşçisi Başvuruları

Söz konusu beden işçisi ilanlarına başvuru yapacak adaylar, https://bit.ly/2qSNnhh adresine girdikten sonra açılan pencerede kendilerine uygun ilanların özel başvuru şartlarını görebilir ve başvuru yapabilir.

İŞKUR’a Kayıt Şartları

İş arayanların İŞKUR’a kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir