İşkur İş İlanları

İŞKUR Hastane İş İlanları: Hasta Danışmanı, Hizmetli ve Kabul Kayıt Personeli

Türkiye İş Kurumu üzerinden hastane, sağlık kuruluşları, tıp merkezleri için yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. 

Sağlık personeli kadrosunun dışında yapılan bu personel alımları hizmet alanlarından duyuruldu. 

İŞKUR destekli olarak gerçekleştirilecek bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları ve ilanlara dair başvuru detaylarını sizlere aşağıda ayrıntıları ile aktarıyoruz. 

İŞKUR DESTEKLİ PERSONEL ALIMI

Hastaneler, özel sağlık kuruluşları ve tıp merkezleri tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında farklı öğrenim durumlarına göre personel alımları yapılacağı duyuruldu. 
En az ilköğretim mezunu adaylar arasından temizlik ve bakım personeli kadroları için ilanları yayımlanırken en az lise mezunu adaylar için hizmet ve karşılama personelleri alımı yapılacağı ilan edildi. 
Toplam 6 farklı kadroda yapılacak olan alımlara dair kadro kontenjan detayları sizlerle. 

Açık Kadrolar

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre toplam yüzden fazla alım ilanının bulunduğu hastane personeli kadroları şunlar;

Hasta Bakımı Teknisyeni

Hasta Danışmanı 

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi 

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi 

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı 

Hastane Hizmetlisi

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kamuilanlari.com olarak sizlere yukarıda paylaştığımız kadrolar için hastaneler ve ilanı yayımlayan sağlık kuruluşları tarafından ilan edilen başvuru şartlarını da aktarıyoruz. 

Kadrodan kadroya farklılık gösteren bu başvuru şartları ana başlıkları ile maddeler halinde sizlerle. 

Mesleki özel şartların tamamının sağlanması, Hastalara ve yakınlarının memnuniyetinin sağlanması, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, vardiyalı ve yoğun çalışma sistemine ayak uydurulması, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, talep edilen mesleki özelliklere haiz olunması, sağlık kuruluşlarının belirlediği yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanlarını İŞKUR’da incelemek isteyen ve başvuru detaylarını öğrenmek isteyen adaylar aşağıda yer alan işlemleri yaparak ilanlara ulaşabilirler.
* Kamuilanlari.com olarak haberin altında yer alan bağlantıya tıklayın.

* Açılan İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan Meslek adlı alanı bulun.

* Hangi kadro için ilan arıyorsunuz o kadronun adını yazın ve başka bir alanı doldurmadan ara butonuna basın.

İŞKUR İş İlanları Arama sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir