İşkur İş İlanları

İŞKUR illere göre bekçi alımı ilanları yayınladı! Hangi şehirlerde bekçi alımı yapılacak?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yeni bekçi alım ilanları yayınlandı. İlanlara göre İŞKUR, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 29 Ekim 2019 tarihine kadar 10 ilimizde bekçi alımı yapacak. Bekçi alımı başvurusunda bulunmak isteyen adayların en az ilkokul ve ilköğretim mezunu olmaları yeterlidir.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan bekçi alım ilanları bulunmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak ve hemen online başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Ardından, açılan sayfa üzerinde bulunduğunuz ile göre belirlediğiniz ilanın üzerini tıklayınız. E-devlet şifreniz ile giriş yaparak, açılan başvuru ekranı üzerinden iş başvuru kaydınızı yapınız. Bunun için İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmanız ve ilan içeriklerinde belirtilen özel koşulları taşımanız yeterlidir.

Ayrıca aşağıda belirtilen bazı iş ilanlarına direk işyeri ile irtibat kurabilmeniz için iletişim bilgileri verilmiştir. 

İLLERE GÖRE BEKÇİ ALIM İLANLARI

1 – Bursa

Firmada gündüz çalışacak güvenlikte duracak bekçi alınacaktır.

Servis güzergahı emek-hamitler-yenibağlar-yunuseli-bağlarbaşı-esentepe-ihsaniye-hürriyet-sırameşeler-soğanlı-kent meydanı-Beşyol-Ankara Yolu-Otosansit-Gürsu kavşağına kadar metro güzergahı boyunca servis vardır.

2 – Balıkesir

görevlendirilmek üzere 18-30 yaş arası , bay gece bekçisi alınacaktır. Yetkili kişi İrtibat Mustafa YILMAZ 0532-324-17-54 İnsan kaynakları sorumlusu(İ.TEKDEMİR)

3 – Kastamonu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Kastamonu Merkez Spor Salonu yapım işinde çalıştırılmak üzere bekçi aranmaktadır. (Z.ÖNEN)

4 – İzmir

30-50 yaş arası, Adli sicil kaydı ve askerlikle ilişiği olmayan, Kemalpaşa veya çevresinde ikamet eden, Gece bekçisi olarak görev yapacak personel alınacaktır. Cumartesi günleri tatildir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların 0538 435 02 93 numaralı telefondan detaylı bilgi ve randevu almaları gerekmektedir.

5 – İstanbul

Çalışma müddetince Fabrikaya ait tüm bina ve eklentilerin güvenliğini sağlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği açısından nöbet esnasında oluşabilecek her türlü Afet, Kaza, Yangın, Sabotaj, Hırsızlık ve Çalışanların sağlığı ile ilgili vb. durumları idari amirine bilgilendirme yapar.

Fabrikaya yabancıların girmesini önler. Gelen Müşterileri karşılayıp kayıtlarını tutar ve gerekli yönlendirmeleri yapar.

Görev süresi boyunca uyumaz, kamera kayıtlarını ve görüntülerini sıklıkla kontrol eder.

20:00-06:00 saatleri arasında 2 saat ara ile Fabrikanın içerisinde tur atar, gereksiz yanan lambaları ve akan/sızan muslukları kapatır.

Alarm sistemini kurarak, gerekli tedbirleri alır.

Görev süresince fabrika sınırları içerisinden ayrılamaz.

Fabrika bahçesinin genel temizliğini yapar.

Fabrika içerisindeki bahçe bakımını yapar.

İş güvenliği ile ilgili uyarı ve talimatlara uyar, gerekli kişisel koruyucu donanımı kullanır.

Yöneticisinin verdiği tüm görevleri yerine getirir.

NOT : İŞKUR internet üzerinden başvuru yapacak adayların sol alt köşedeki ‘başvur’ butonuna tıkladıktan sonra irtibat bilgileri kısmında yer alan iletişim bilgileri üzerinden (telefon ile randevu yada e-posta adresinden cv paylaşımı) işveren ile irtibata geçmeleri rica olunur.

İşyeri İletişim; 0216 394 50 55

İşyeri e-mail bilgisi / işyeri web bilgisi; ik@aybey.com

6 – Kırşehir

Kırşehir’de bulunan şantiyemize bekçi alımı yapılacaktır.

7 – Aydın

Kuşadası Eğitim ve Geliştirme Vakfında istihdam edilmek üzere Bahçe işleri ve bitki işlerinden de anlayan Gece bekçisi aranmaktadır. Çalışma saati 00:00 / 08:00 saatleri arasında olacaktır. Görüşmeye gitmeden önce mutlaka randevu alınmalıdır. Emin KOLCUOĞLU

8 – Edirne

Yeni açılacak restoranımızda görevlendirilmek üzere bekçi aranmaktadır. (Gece ızgarayı hazırlayacak)

17 Ekim 2019 da perşembe günü sat 13:00 da Edirne İŞKUR’da toplu görüşme yapılacaktır.

Ücret :2600 TL dir. İletişim: 0549 832 54 12 /543 686 74 62

9 – Gaziantep

Onkoloji civarında bulunan bağevine bekçi alınacaktır. Başvuranların kebap yapımı vs. türü işlerden anlaması gerekmektedir. Alınacak kişi ister tek isterse ailesiyle de kalabilir. (m.ykt)

10 – İzmir

Kolej girişinde danışmada giriş çıkış takibi yapacak, gelen kişileri yönlendirecek, 25-40 yaş arası askerliğini yapmış bekçi ihtiyacımız bulunmaktadır.

Çalışma saatleri 08:00-16:00 arası olup, cumartesi çalışma vardır.

11 – Şirket otoparkımızda tam zamanlı bekçi olarak görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız. Küçükçekmece ve Başakşehir (Altınşehir) civarında oturanlar tercih sebebidir.

SRC ve Psikoteknik belgeleri olan tercih sebebidir.

12 – İzmir

Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,

Görev başlangıcında ve bitiminde işyerinin genel güvenlik kontrolünü yapmak,

Alarm kamera vb. sistemlerini kullanarak güvenlik tedbirlerini almak,

Görev esnasında oluşabilecek her türlü Afet, Kaza, Yangın, Sabotaj, Hırsızlık ve Çalışanların sağlığı ile ilgili vb. durumları yöneticisine ve ilgililere aktarmak,

Görev süresi boyunca sorumluluk bölgesini sürekli gözetlemek ve devriye gezmek,

İşyerinde izinsiz ve bildirimsiz giriş çıkışları engellemek,

Fabrikanın bahçe bakımının yapılması,

İş güvenliği ile ilgili uyarı ve talimatlara uymak, gerekli kişisel koruyucu donanımı kullanmak

13 – Manisa

Turgutlu/Musacalı’da bulunmakta olan kümeslerimizde istihdam edilmek üzere aile istihdam edilecektir. Erkek gece bekçiliği yaparken eşi kümes hayvanları yetiştiricisi olarak işe alınacaktır. Yetkili Zuhal Hanım 0232 436 61 72

NOT: Aileye ücretsiz lojman tahsis edilecektir. Okul çağında çocuğu olmamalıdır. Emekli adaylar da başvuru yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir