İşkur İş İlanları

İŞKUR İş İlanları: 376 Sekreter, Vardiya Amiri ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor

İŞKUR aracılılığıyla çok sayıda kadroda personel alımları yapılıyor. Bu alımların bir bölümü kamu kurumları için olsa da çok sayıda ilan özel sektör firmaları tarafından ilan edilen alımlardan oluşuyor. 

İŞKUR üzerinden yayımlanana personel alım ilanlarında yer alan bilgiler ışığında sizler için derlediğimiz kadrolar şu şekilde;

İŞKUR PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yeni hafta başı ilan edilen binlerce pozisyon bulunuyor. Bu pozisyonlar arasında Vardiya Amiri, Sekreter ve Büro İşçisi kadroları da bulunuyor. 

Bu kadrolar için yayımlanan ilanlara göre alım yapılacak personel sayısı şu şekilde;

Vardiya Amiri kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 16

Sekreter kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı ise : 245

Büro İşçisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 115

Bu üç kadro için yayımlanan personel alımlarının toplamı 376. İlanlarda yer alan başvuru koşulları ise şu şekilde;

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Bu üç kadro için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları tahmin edileceği üzere farklılık gösteriyor. 

Ancak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları ana başlıkları ile belli. Bu kapsamda sağlanması gereken başvuru koşulları şu şekilde;

Başvuru yapacakların Türk vatandaşı olması ilk koşul olarak talep ediliyor. Bu şartın yanında adayların ayrıca ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olması diğer bir koşu.

Bu iki şartın yanında bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşulları da diğer koşullar.

BAŞVURU İŞLEMLERİ 

Adaylar ilanlara haberimizin altında yer aldığı şekilde ulaşacaklar. Burada detayları inceleyen adaylar başvurularını yapacaklar. Başvuru yapmak isteyen adaylar;

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaklar. 

Burada Meslek adlı bölüme hangi kadro için başvuru yapacaklarsa onun adını yazacaklar. 

Vardiya Amiri, Sekreter ve Büro İşçisi yazıp aratan adaylar ilanlara ulaşacaklar. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir