İşkur İş İlanları

İŞKUR İşçi Alım İlanları: Nisan Ayı Başı TYP Personel Alımları

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları 1 Nisan tarihi itibariyle güncellendi. Yerel seçimlerin yapılmasının ardından ise kurumlar işçi alım ilanları yayımladılar. 

Yayımlanan bu alım ilanları arasında ayrıca TYP personel alım ilanları da bulunuyor. Bu kapsamda halen başvuru süreci devam eden TYP personel alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

NİSAN AYI BAŞI TYP İLANLARI

Nisan ayı başı itibariyle yayımlanan TYP personel alım ilanları bir şehir için yapılıyor. Kahramanmaraş için yayımlanan bu personel alım ilanında tek bir kadrodan 20 personel alımı yapılacak. 

Çevre Temizliği alanında yapılacak olan bu işçi alımları Kahramanmaraş Gençlik İl Spor Müdürlüğü bünyesine yapılacak. 

TYP İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

TYP personel alım ilanları için İŞKUR’da yer alan başvuru koşullarını madde madde sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ürk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşından büyük olmak, İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak, emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yaşadıkları şehirlerde bulunan İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla şahsen yapabilirler. Adayların başvurular için ayrıca elektronik yöntemi de tercih edebilirler. 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Aşağıda yer alan bağlantıya tıkladığınız İŞKUR TYP Personel Alım İlanı Arama sayfasına ulaşacaksınız. Bu sayfada yer alan TYP numarası yazan yere 278008 numarasını yazarak ilana ulaşabilirsiniz.

İŞKUR TYP ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir