İşkur İş İlanları

İŞKUR Kamu Grubu İlanları: DKK ve Öğretmenevi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ilan edilen Kamu Grubu Personel alımlarında iki kuruma dair ilanlar yayımlandı. Bu kurumlar yayımladıkları ilanlar ile bünyelerine farklı kadrolarda personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 

İŞKUR KAMU GRUBU PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan ilanlarda Mersin Mersin Suphi Öner Öğretmenevi 27 İşçi alımı yapacağını duyurdu. Bunun yanında ayrıca Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Şafak Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı da işçi alımı yapacağını bildirdi. 

İlanlara Göre, 

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Şafak Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı en az ilkokul mezunu Aşçı alımı gerçekleştirecek. İŞKUR ilanında ayrıca Mersin Mersin Suphi Öner Öğretmenevi ise yayımladığı ilanında Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) ile Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını açıkladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru yapacak adaylar alım yapacak meslekler için belirlenen başvuru koşulları ile birlikte aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, Özel şartlar ise KPSS’den talep edilen puan türünde asgari puana sahip olmak. Öğrenim şartını sağlamak, Varsa yaş ve deneyim koşullarına haiz olmak

İLAN DETAYLARI

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan kamu grubu personel alım ilanları ile tüm detaylara ulaşabilirler. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ (bağlantıya tıklayın, daha sonra açılan sayfa üzerinde iş yeri türü yazan yeri kamu olarak işaretleyip ara butonuna basın. )

Kamu Grubu Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.