İşkur İş İlanları

İŞKUR KPSS’li/KPSS’siz Belediye Personeli, Devlet Memuru ve Kamu İşçisi İlanları

Devlet Kurumları, devlet kurumlarına bağlı birimler, belediye başkanlıkları, belediyelere bağlı birimler, bakanlıklar ve bakanlık birimleri gibi kurumların büyük bir bölümü personel alım ilanlarını İŞKUR üzerinden yayımlıyorlar. 

Kamu İlanları olarak bu kurumların ilanlarını sizlere hem günlük hemde belirli aralıklarla duyuruyoruz. Bu ilanımızda da siz okuyucularımıza tüm İŞKUR ilanlarını derledik. 

İŞKUR KPSS’SİZ MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında 20’den belediye başkanlığının personel alım ilanı bulunuyor. Bu personel alım ilanları KPSS şartsız olup 25 şehirde gerçekleştirilecek. Bu alımlarda ise çok sayıda pozisyonda personel alımı olacak. 

İşte Açık Kadrolar

 İlanlara göre alımlar, ofis, büro personelleri, memur kadroları, mühendis,tekniker, teknisyen teknik personeller, öğretmen, eğitimen, sağlık personeli, antrenör gibi kadrolora alımlar olacak. Ayrıca bu kadroların dışında çok sayıda kamu işçi pozisyonuna alımlar oluyor. 

İŞKUR KPSS’Lİ MEMUR KPSS’SİZ İŞÇİ ALIM İLANLARI

Erdek Belediyesi, Avanos Öğretmenevi, Türkiye Petrolleri, Kumçatı Belediyesi, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı, Ağrı Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Yukarıda yer alan kamu kurumları İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çeşitli kadrolarda memur ve işçi alımı yapıyorlar. Bu kurumların ilanlarında yer alan memur kadrolarına KPSS puanıyla işçi kadrolarına KPSS şartsız başvuru yapılıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara kimler başvuru yapabilir? İşte tüm detayları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. 

İlan Metinleri;

Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirsiniz.

KPSS’siz, 50 ve 60 KPSS İle İŞKUR’da Yayımlanan Memur ve İşçi Alım İlanları

25 Şehir 32 İlçede Bulunan Belediyeler KPSS Şartsız Personel Alım İlanı Yayımladılar

İŞKUR’dan Gençlere İş Garantili Mesleklerde Eğitim ve 85 TL Günlük Harçlık

Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir