İşkur İş İlanları

İŞKUR Özel Sektör İlanları: Zabıt Katibi, Vezne Memuru ve Arşiv Personeli Alınıyor

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını belirli aralıklar siz ziyaretçilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için yayımlanan bu personel alım ilanlarında çok sayıda meslek grubu için ilan bulunuyor. Yeni ilanlar yayımlanıyor. 

Bu kapsamda kısa süre önce 3 farklı kadro için yeni personel alım ilanları yayımlandı. Bu ilanlara dair kadro ve kontenjan detayları şu şekilde.

3 KADRO İÇİN İŞKUR’DA YENİ İLAN

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan personel alım ilanlarına göre özel sektörde faaliyet gösteren firmalara Zabıt Katibi, Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel ve Arşiv Destek Elemanı alımı yapılacak. 

Bu ilanlar için belirlenen en düşük öğrenim şartı ise lise mezunu olmak olarak açıklandı.

İlanlara Dair Kadro – Kontenjan Detayları

Zabıt Katibi kadrosu için ilan edilen alım sayısı: 5

Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 2

Arşiv Destek Elemanı kadrosu için ilan edilen alım sayısı: 1

BAŞVURU ŞARTLARI

İlanlar için başvuru yapmak isteyecek adayların öncelikle dikkat etmeleri gereken konu alımların özel sektör firmalarınca yayımlanmış olması. 

Bu firmalar adaylardan çeşitli özel şartlar talep edebilirler. Öğrenim, deneyim, sertifika ve mesleki koşullarda talep edilen bu başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz. Ancak başvuru yapmadan önce ilan metninin dikkatli bir şekilde incelenmesinde fayda var. 

İlanlara başvurular için Türk vatandaşı olmak, Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamak (lise, önlisans veya lisans mezunu olmak), Kurumların belirlediği yaş aralığında bulunmak, 18 yaşından büyük olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

3 ilana yapılacak başvurular değişiyor. İlanlarda direkt olarak İŞKUR aracılığıyla başvuru kabul edeceğini ilan eden firmada var ilan metninde adres verip şahsen başvuru kabul edileceğini açıklayan firmada. BU kapsamda adayların öncelikle ilanlara İŞKUR’da ulaşması, incelemesi gerekiyor. 

Zabıt Katibi ilanı için TIKLAYINIZ

Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel ilanı için TIKLAYINIZ

Arşiv Destek Elemanı ilanı için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir