İşkur İş İlanları

İŞKUR tarafından lise ve önlisans mezunu yardımcı öğretmen ve lisans mezunu okul öncesi öğretmeni alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından bugün okul öncesi öğretmeni ve yardımcı öğretmen alımı için tam 36 yeni farklı iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre İŞKUR aracılığı ile çeşitli kreş, anaokulu ve eğitim kurumlarına toplamda 59 olmak üzere yardımcı öğretmen ve okul öncesi öğretmeni alımı yapılacak.

Ön Başvuru kayıtları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, herbir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. 

HANGİ İLLERDE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ ALINACAK?

Güncel tarih olarak;

İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Konya, Kocaeli, İzmir, Sakarya, Denizli, Zonguldak, Antalya, Erzurum, Balıkesir, Edirne, Aydın, Mersin ve Adıyaman olmak üzere 17 ilimizde alım gerçekleştirilecektir.

NOT: Alım ilanları günlük güncellenmekte olup, buna bağlı olarak okul öncesi öğretmen alımı yapan iller değişiklik göstermektedir.

ÖĞRETMEN ALIMI YAPAN KURUMLAR

Aşağıda bulunan ilanlar dahil olmak üzere tüm okul öncesi öğretmeni ve yardımcı öğretmen alımı ilanlarını görüntülemek ve online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

1 – Yonca Montessori Anaokulunda çalışmak üzere;

Okul öncesi öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi mezunu adaylar aranmaktadır.

2 – Yeni gülen yüzler özel eğitim hizmetleri adlı firmamızda görevlendirilmek üzere; en az lisans mezunu, 1 bay-bayan özel eğitim sertifikası olan okul öncesi öğretmeni alınacaktır. Başvuruda bulunacak adayların öncelikle kurumumuzla iletişime geçmeleri istenmektedir. TEL. NO: 05332315477

3 – Rengarenk Anaokulunda çalıştırılmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. Başvuru için 0530 3333 836 Bilge Hanım

4 – Özel Yavuz Sultan Selim Anaokulu ‘na en az 1 yıl deneyimli en az önlisans mezunu okul öncesi ile çocuk gelişimi eğitimi almış 2 çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır .

Çalışma saatleri: 08:00 – 17:00

5 – Şirinler çocuk evinde okul öncesi öğretmeni olarak çalışacak eleman alınacaktır. Kişiler lisede çocuk gelişimi okuyan ya da 2 yıllık örgün öğretim üniversite okuyanlar başvuru yapabilir. (Açık öğretim mezunu olanlar tercih edilmemektedir.

Adaylar 0284 2361863 no lu telden serpil hanımla görüşebilirler.

6 – Renklerin Dünyası Anaokulu’na güler yüzlü, işini sabırla ve severek yapan ,lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Okul öncesi öğretmeni alınacaktır. Başvurmak isteyen adaylar CV’lerini elfidesuleymanoglu@gmail.com adresinde mail atmaları rica olunur. (E.E.)

7 – Okul öncesi öğretmeni ve yardımcı öğretmen olarak çalışacak kadın öğretmenler alınacaktır. Adaylar başvuru yaptıktan sonra firmadan randevu alarak görüşmeye gidebilir. 25-40 yaşlarında, en az lise mezunu olan, okul öncesi öğretmenler alınacaktır.

Servis güzergahları; Karşıyaka, Atakent, Çiğli, Şemikler , Bornova Ve Buca’dır.

8 – Uzmanlar Doğu Anadolu Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezinde çalıştırılmak üzere bay/bayan

Okul öncesi öğretmeni alınacaktır.

9 – Özel Arel Ve Nisan Anaokulunda çalıştırılmak üzere lise ya da önlisans mezunu okul öncesi öğretmeni çalışma arkadaşları aramaktayız.

İletişim: +90 (312) 236 00 73-74

10 – Mini Akademi Ana Okulumuzda görevlendirmek üzere okul öncesi öğretmeni olarak çalışacak ilgili bölüm mezunu bayan personel alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir