İşkur İş İlanları

İŞKUR tarafından önlisans mezunu 113 makine teknikeri alımı yapılacak! Makine teknikeri iş ilanları!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) makine teknikeri alımı için yeni iş ilanları yayınladı. Yayınlanan güncel iş ilanlarına göre, İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya başta olmak üzere 24 şehirde 113 makine teknikeri alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR tarafından alınacak olup aşağıda makine teknikeri iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya ait link bulunmaktadır. Belirtilen link alanını tıklayarak Türkiye’de hangi illerde makine teknikeri alımı yapıldığını görüntüleyebilir ve hemen ilgili ilana online başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR e-şube üzerinden online başvuru yapabilmek için öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmanız ve ilan içeriğinde belirtilen şartları taşımanız gerekmektedir. Ayrıca adayların en az 2 yıllık Yüksek Öğrenim Fakültelerinden önlisans mezunu olmaları gerekmektedir.

HANGİ ŞEHİRLERDE MAKİNE TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAK?

Güncel tarih olarak;

İstanbul, Ankara, Kocaeli, Çorum, Antalya, Niğde, Bursa, Düzce, Kahramanmaraş, Trabzon, Tekirdağ, İzmir, Konya, Bolu, Kayseri, Adana, Mersin, Osmaniye, Ordu, Diyarbakır, Denizli, Manisa, Zonguldak ve Sakarya olmak üzere 24 ilimizde makine teknikeri alımı yapılacaktır.

MAKİNE TEKNİKERİ İŞ İLANLARI

Aşağıda belirtilen iş ilanları dahil olmak üzere tüm makine teknikeri iş ilanlarına ulaşmak için burayı tıklayınız

1 – Mimarsinan OSB’de bulunan ve güneş paneli üretimi yapan firmaya, önlisans mezunu

22-40 yaşları arasında güneş paneli üretiminde çalışacak, tercihen deneyimli bay makine teknikerleri alınacaktır. Servis güzergahı: cumhuriyet meydanı-İldem-Talas

Çalışma saatleri: 2 vardiya 08.00/20.00 – 20.00/08.00 (S.U.)

2 – Mekanik tesisat taahhüt sektöründe çalışan firmamız için ofisimizde keşif, metraj hazırlama, teklif alma, ihale öncesi hazırlık bölümünde çalışacak önlisans mezunu bayan makine teknikeri alınacaktır.

3 – Hava ile çalışan aletlerle ilgili bakım ve onarım işinde çalışmak üzere önlisans mezunu eleman alınacaktır. Pazarlama, ürün tanıtımı ve satış yapılacaktır. Başvuracak kişiler deneyimli ya da deneyimsiz olabilir.

Seyahat engeli olmayan, ehliyeti olan ve askerlikle ilişiği bulunmayan kişiler tercih sebebidir.

Çalışılacak iş ile ilgili eğitim verilecektir.

4 – Daha önce kalıp iskele sektöründe çalışmış makina teknikeri. Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olan, Tercihen konusu ile alakalı Mesleki Yeterlilik Belgelerine sahip olan, Konusunda ve ekip yönetiminde 5 yıl tecrübeli olan, Tercihen Fabrika / Üretim Tesisi veya Şantiye geçmişi olan, B Sınıfı araç kullanımı aktif olan, İletişim becerisi gelişmiş olan, Autocad programını kullanabilen, Vardiyalı çalışma sistemine uygun olan Askerlik ile ilişiği kalmayan, Çizim okuma becerisine sahip.

5 – Ön lisans makine, elektrik, elektronik bölümlerinin herhangi birinden mezun ya da bu alanlarda iş tecrübesi olan makine teknikeri aranmaktadır. Başvurmak isteyenlerin İŞKUR’dan işe gönderme formu almaları gerekmektedir.

6 – Medikal oksijen kaynağı tecrübe sahibi

Hastanelerin medikal gaz tesisatında çalışmış ve tecrübe sahibi

Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli

Tekniker, meslek yüksek okulu ve dengi mezunu

Medikal oksijen kaynağı tecrübe sahibi

Hastanelerin medikal gaz tesisatında çalışmış ve tecrübe sahibi

Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli

Tekniker, meslek yüksek okulu ve dengi mezunu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir