İşkur İş İlanları

İŞKUR temizlik işlerinde çalışacak 1.520 personel alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün tam 644 temizlik iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre İŞKUR, aşağıda belirtilen 63 ilde tam 1.520 temizlik personeli alımı yapacak. En fazla temizlik personeli ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olup, en az okur yazar adaylara göre de temizlik iş ilanları bulunmaktadır.

Ön başvurular İŞKUR’a yapılacak olup, aşağıda hangi illerden temizlik personeli alımı yapıldığına dair liste bulunmaktadır. Bulunduğunuz ildeki temizlik iş ilanlarını görüntüleyebilmek için aşağıda link verilmiştir. Adayların mevcut güncel temizlik iş ilanlarına başvuru yapabilmeleri için öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları ve ilan içeriğinde belirtilen şartlara uygun olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Temizlik personeli alımı yapan her kurumun, adaylardan istediği öğrenim ve yaş şartı ve özel koşulları farklıdır. İlgili iş ilanının üzerini tıkladığınızda, işverenin adaylardan istediği başvuru koşullarına ve işverenin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

İzmir, Aydın, İstanbul, Ankara, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Antalya, Afyonkarahisar, Denizli, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Hatay, Manisa, Erzurum, Iğdır, Niğde, Kayseri, Karabük, Kahramanmaraş, Sinop, Sakarya, Kastamonu, Manisa, Eskişehir, Yalova, Tekirdağ, Diyarbakır, Isparta, Tokat, Artvin, Rize, Düzce, Hatay, Nevşehir, Konya, Kırklareli, Sakarya, Bilecik, Samsun, Çankırı, Malatya, Muğla, Elazığ, Uşak, Adana, Bartın, Sivas, Trabzon, Kırşehir, Yozgat, Osmaniye, Ordu, Aydın, Mardin, Edirne, Giresun, Kütahya, Ardahan, Şırnak, Erzincan ve Aksaray olmak üzere toplamda 63 şehirden temizlik personeli alımı yapılacak.

İŞKUR’A İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

İŞKUR’da yayınlanan temizlik iş ilanlarını görüntülemek için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Karşınıza, yukarıda belirtilen şehirlere göre listelenmiş ilanları görüntülersiniz. Buradan istenilen ilanın üzerine tıklayınız. Karşınıza ilan detayları görüntülenir. Ve bu sayfada üzerinden e-devlet şifrenizi girerek başvuru ekranına ulaşabilir ve ayrıca işverenin iletişim numarasını görüntüleyebilirsiniz. Ön başvurunuzu İŞKUR’a yaptıktan hemen sonra işverenle görüşme talep edebilirsiniz. Ya da İŞKUR şubelerine giderek şahsen iş başvurunuzu yapabilir ve İŞKUR memurundan aldığınız talep formu ile işverenin adresine gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir