İşkur İş İlanları

İŞKUR üzerinden 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacak! Başvurular başladı

Türkiye genelinde elektrik teknikeri olarak görev almak isteyenler için İŞKUR üzerinden toplamda 290 adet elektrik teknikeri ve teknisyeni alınacağın açıklandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan elektrik teknikeri ve teknisyeni personel alım ilanında adayların yapacağı görevler aktarıldı. 

KAÇ TANE ELEKTRİK TEKNİKERİ VE TEKNİSYENİ ALINACAĞI BELLİ OLDU

Elektrik teknikeri personel alım ilanına başvuru yapmak isteyenler için 123 personel alım ilanı yayınlanırken elektrik teknisyeni personel alım ilanına başvuru yapacaklar için ise 177 personel alım ilanı yayınlandığı görüldü.

ELEKTRİK TEKNİKERİ PERSONEL ALIMI İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayınlanan elektrik teknikeri alım ilanları şöyle:

ELEKTRİK TEKNİSYENİ PERSONEL ALIMI İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayınlanan elektrik teknsyeni alım ilanları şöyle:

İŞKUR TEKNİKER İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yayınlanan elektrik teknikeri personel alım ilanına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2831 adresi üzerinden yapılırken elektrik teknisyeni personel alım ilanlarına https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=45301 adresi üzerinden yapabilirsiniz. 

Onlline başvuru yapmak ve illere göre ELEKTRİK TEKNİKERİ PERSONEL ALIMI yapan kamu ve özel kurumların ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

Onlline başvuru yapmak ve illere göre ELEKTRİK TEKNİSYENİ PERSONEL ALIMI yapan kamu ve özel kurumların ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir