İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden 32 İlde 397 Garson Personel Alım İlanı Yayında!

İŞKUR, kendi resmi web sitesi üzerinden hergün yayımladığı ilanlarla sayısı binleri aşkın vatandaşa iş istihdamı sağlamaya devam ediyor. İŞKUR en son yayımladığı ilanlarda belirttiği üzere 32 ile 397 garson personel alımı yapacağını açıkladı. Aralarında İzmir, İstanbul, Denizli ve Ordu olmak üzere 32 ilden yayımlanan garson iş ilanları için başvuru şartları ve detaylarını sizin için derledik.

Başvuru Şartları Nelerdir?

18 yaşını doldurmuş olmak,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ

Son başvuru tarihi her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere belirtilen süre içerisinde İŞKUR şubelerine şahsen gidilerek ya da aşağıda belirtilen linki tıklayarak online başvuru yapabilirsiniz. 

İŞ İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

İŞKUR resmi web sitesine giriş yaparak, iş arayan durumunuzun aktif olması halinde internet üzerinden ya da bizzat danışmanınız eşliğinde boş olan kadroları inceleyebilirsiniz. https://esube.iskur.gov.tr/ bağlantısı üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra iş ara bölümüne büro memuru, diğer büro personeli anahtar kelimelerini yazarak arama yapabilirsiniz.

KAYITLARIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VE İŞLEMDEN KALDIRILMASI

Kayıtların aktif olarak işlemde kalma süresi, son işlem tarihinden itibaren on iki aydır. Kayıtları işlemden kaldırılan iş arayanlar internet üzerinden Kurum portalına giriş yaparak “İş Arama/Kayıt Durumu” menüsünden kaydını aktif duruma getirebilirler veya İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen, telefon, faks, e-mail vb. iletişim araçlarıyla müracaat etmeleri halinde kayıtları yetkili Kurum personelince müracaat tarihinden itibaren aktif duruma getirilir. Aktif olarak işlemde kalma süresi içinde işlem görmeyen veya diğer nedenlerle pasif duruma alınan kayıtlar, iş arayan tarafından güncelleninceye kadar aktif olarak değerlendirilmeyecektir.

Ayrıca aramalarınızı yaşadığınız şehir bilgisini ekleyerek yapmanız daha doğru ve sağlıklı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Aktif olarak iş arıyorsanız hemen İŞKUR e-şube üzerinden başvurunuzu yapınız. Bulunduğunuz il ve ilçede yer alan İŞKUR Müdürlükleri ile görüşerek de açık olan kadrolar hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru yapabilirsiniz. İlan detaylarını görmek için muhakkak sisteme giriş, başvuru için ise iş arayan durumunun aktif olması gerektiğini gözden kaçırmayınız.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir