İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden 522 İdari İşler, Dış Ticaret ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor

Türkiye geneli çok sayıda özel sektör firması yayımladıkları ilanlar farklı kadrolarda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu alımlarda en az ilokul mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından personel alımları bulunuyor. 

Bu alımlarda ayrıca Türkiye’nin çok sayıda şehrine ve ilçesine yapılıyor. Bazı ilanlar için alımlarda şehir bilgisi verilirken bazı şehirler için alımların ülke geneli yapılacağı açıklandı. İşte o detayların tamamı sizlerle.

KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlara dair kadro detayları şu şekilde,

Büro Memuru Dış Ticaret Kadrosuna 2 personel alımı, Büro Memuru Genel kadrosuna 513 personel alımı ve Büro Memuru İdari İşler Kadrosuna 7 personel alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan söz konusu bu personel alım ilanlarının çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. Bu kapsamda firmalar kendi ihtiyaçlarına göre başvuru koşulları belirliyorlar. 

Bu kapsamda adayların bulundukları şehirler için yayımlanan ilanları çok dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekiyor. Zira bu alımlarda çok farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar yer alıyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan bu ilanlara başvurular ya İŞKUR’un web sayfası üzerinden elektronik olarak yapılacak yada ilanı yayımlayan firmalara şahsen yapılacak. 

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kopyalayıp internet tarayıcısına yapıştırıp enter tuşuna basın.

Büro Memuru Genel kadrosu için; https://goo.gl/BYAAbZ

Büro Memuru İdari İşler kadrosu için; https://goo.gl/u2frNA

Büro Memuru Dış Ticaret kadrosu için; https://goo.gl/XPjJes

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.