İşkur İş İlanları

İŞKUR üzerinden Belediyeye lise mezunu personel alım ilanı duyuruldu!

Mudanya Belediyesi, İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan alımın ‘otomotiv elektrikçisi’ pozisyonunda olacağı belirtildi. Belediye bünyesinde otomotiv elektrikçisi olarak çalışmak isteyen en az lise mezunu olan adayların başvurularını 31.01.2020 tarihine kadar yapması gerekiyor. Başvuranlar arasından kadroya daimi olarak alınacak erkek personelin seçimi kura yöntemi ile yapılacak.

27.01.2020 tarihinde yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvuruları, İŞKUR şubelerine şahsen giderek ya da aşağıda bulunan linke tıklayarak yapabilirler. Başvurular 31 Ocak’ta sona erecektir. 

ÖZEL HUSUSLAR

GENEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak,

Son müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, olmak,

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal-düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

ÖZEL ŞARTLAR

 Lisesi mezunu olmak
Otomotiv Elektrikçiliğinde 5 yıl deneyimli olmak
Çalışma şekli Tam ve deneme sürelidir

Kura – Sözlü Sınav Tarih ve Yeri
Kura Tarihi ve Saati: 04.02.2020 tarihi saat 09.30
Kura Yeri: Mudanya Noterliği

Sözlü Sınav Tarihi : 06.02.2020 tarihi saat.10.00
Sözlü Sınav Yeri: Mudanya Belediyesi

Başvuru yapmak için:

(İlan bölümün üst tarafında bulunan e-Devlet ile giriş yerinden e-Devlet şifresi ile giriş yapmak ve özgeçmiş oluşturmak sureti ile başvuru yapılabilir.)

İŞKUR üzerinden başvuru yapmak için buraya tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir