İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden En Az Lise Mezunu Büro ve Danışma Memuru ile İdari İşler Personeli Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında memur pozisyonları için de duyurulan kadrolar bulunmakta.

Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle dönem dönem sizlere aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza 4 farklı kadro için yayımlanan ilanları sizlerle buluşturuyoruz. 

İŞKUR İŞ İLANLARI

Kamuilanlari.com olarak hem özel sektör firmaları hem kamu kurumları hemde adayların yoğun ilgi gösterdikleri alanlarda ki ilanları sizlerle buluşturuyoruz. 

Bu çerçevede adayların yakından takip ettiği kadrolardan olan kadrolar için İŞKUR’da yayımlanan ilanları derledik. Memur pozisyonları için yayımlanan bu ilanlarda aşağıda yer alan pozisyonlar bulunmakta. 

* Büro Memuru (Dış Ticaret) 

* Büro Memuru (Genel) 

* Büro Memuru (İdari İşler) 

* Danışma Memuru

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Söz konusu kadrolar için İŞKUR’da çeşitli kontenjanlarda alımlar yapılıyor. İŞKUR ilanlarında her an yapılan güncellemeler nedeniyle kadro sayıları anlık değişen bu pozisyonlar için güncel ilan sayısı 650’nin üzerinde. 

En az lise mezunu olmak kaydıyla farklı öğrenim düzeyinden mezun adaylar için yayımlanan bu alım ilanlarında yer alan diğer koşulları sizlere aktarıyoruz. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından ilan edilen Büro Memuru (Dış Ticaret), Büro Memuru (Genel), Büro Memuru (İdari İşler), Danışma Memuru kadroları için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar;

Türk vatandaşı olmak, Office programlarına hakim olmak, ilanı yayımlayan firma yada kurumun talep ettiği öğrenim şartını sağlamak, firmalar ve kurumların belirlediği yaş aralığında bulunulmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Söz konusu personel alım ilanlarına ulaşmak için İŞKUR İş İlanları arama sayfası üzerinden arama yapmanız gerekiyor. 

Bunun için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın sadece meslek kısmına yukarıda yer alan kadrolardan birinin adını yazın ve ara butonuna basın.

İŞKUR İş İlanları arama sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir