İşkur İş İlanları

İŞKUR üzerinden en az lise mezunu personel alımı yapılacak!

Resmi Gazete’de Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden KPSS şartı aranmadan 20 sürekli işçi alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU ŞARTLARI İŞKUR ÜZERİNDEN YAYINLANACAK

Yayınlanan sürekli işçi personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartlarının İŞKUR üzerinden yayınlanacağı iş ilanlarında belirtileceği açıklandı.

KPSS’SİZ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Ayrıca Resmi Gazete’de yayınlanan personel alım ilanında başvuru yapacak olan adayların, “Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak” şartını yerine getirmesi gerektiği bildirildi.

İŞKUR ÜZERİNDEN SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPILACAK

Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanında ayrıca şu bilgiler paylaşıldı:

1- Şirketimize aşağıda belirtilen miktar kadar sürekli işçi alımı yapılacaktır.

2- Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır.

3- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınladığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

4-Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde sözlü sınava tabi tutulacaktır.
5-Sözlü Sınav Şirketimizde yapılacaktır. İlanen duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir