İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden İş İlanı Arama ve Başvuru İşlemleri

Kamu kurumları ile özel sektör firmalarının personel alım ilanlarını duyurdukları en önemli platformaların başında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) geliyor. 

On binlerce iş ilanının bulunduğu İŞKUR’da çok sayıda kamu kurumu ilanının yanında çok sayıda özel sektör ilanı yer alıyor. 

4 milyona yaklaşan işsiz sayısı nedeniyle oldukça yoğun bir çalışma içerisinde olan İŞKUR’da yayımlanan ilanlara nasıl ulaşılacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR İŞ İLANLARI ARAMA

İŞKUR üzerinde yayımlanan iş ilanları çok sayıda kriter üzerinden filtrelenebilir. Öyle ki vatandaşlar yaşadıkları şehre göre, yapmış oldukları mesleklere göre, öğrenim durumuna göre ilanları inceleyebilirler. 

Bunun yanında yayımlanan ilanların kamu kurumları ya da özel sektör ilan olmasına göre de arayabilirler. 

İŞKUR tarafından iş arayan vatandaşlara yönelik yapılan uyarıda, iş arayan adayların kendilerine diar özgeçmişleri ile sistemde üyelik oluşturabilecekleri belirtildi. Bu çerçevede kendilerine uygun işleri daha sağlık görüntülenebileceği ifade edildi. Adaylar kendileri ile eşleşen iş ilanlarına İŞKUR İş İlanları Arama Sayfası üzerinden ulaşabilirler. 

İş arayan vatandaşlar için yayımlanan ilan sayısı ise 40 binin üzerinde. Kamu İlanları olarak bizlerde bu ilanları sizlerle zaman zaman paylaşıyoruz. 

İŞKUR’da ilan edilen ve Kamu İlanları olarak sizlerle paylaştığımız ilanlar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir