İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden Üretim Planlama Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan özel sektör personel alım ilanları Nisan ayının girmesinin ardından güncellendi. Yayımlanan yeni ilanlar arasında çok sayıda pozisyonda personel alımları olacağı duyuruldu. Yayımlanan ilanlar arasında yer Üretim Planlama Memuru alım ilanı da bulunuyor. 

Kamu İlanları olarak bu kadro için yayımlanan ilanları sizler için derledik. İşte Üretim Planlama Memuru alım ilanlarına dair detaylar,

İŞKUR ÜZERİNDEN YURT YÖNETİM MEMURU ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmalarınca 17 Üretim Planlama Memuru alım ilanı bulunuyor. Bu alım ilanlarına göre alımlar Bursa, Kayseri, Kahramanmaraş, Kocaeli, İzmir, Manisa ve İzmir’de yapılacak. 

Tamamı özel sektör firması tarafından yapılacak alımlara başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden ilan edilen Üretim Planlama Memuru alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan sağlanması talep edilen koşullar şunlar;

retim ve tedarik planlamasının hazırlanması, organize edilmesi, İmalat ve pazarlama ekipleriyle koordineli olarak ve üretim talepleri doğrultusunda günlük, haftalık, aylık üretim planının yapılması ve takip edilmesi, Ürün tedarik zincirinin yönetilmesi, ürün siparişlerinin alınması işlerini yürütmek. 

Bunun dışında kurumlar yada firmalar tarafından belirlenen özel şartları sağlamak, Adaylardan talep edilen deneyim, yaş ve ikamet şartına haiz olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar öncelikle ilana İŞKUR’da ulaşacaklar. Burada ilan metinlerinden kendilerine uygun ilanı bulan adaylar ilanı yayımlayan firmanın belirlediği şekilde başvurularını yapacaklar. 

Üretim Planlama Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir