İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden Vezne ve Arşiv Personeli İle İtfaiyeci Alımları Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmalarına yönelik gerçekleştirilen personel alımlarında yeni kadrolarda farklı personel alımları yapılıyor. 

Çeşitli şehirlerde yapılacağı ilan edilen personel alımlarında yer alan ve adayların ilgi gösterdikleri 3 farklı personel alımını tek bir haberde derledik. Alım yapılacak kadrolar, ilana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları ve ilan detaylarına dair ayrıntılar haberimizde. 

ÇEŞİTLİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI

Türkiye İş Kurumu işveren ile işçi arasında köprü görevi görmeye devam ediyor. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanları ile binlerce işveren ihtiyaç duyduğu pozisyonlarda personel alımı yaparken çok sayıda işsiz vatandaş da iş sahibi oluyor. 

Bu kapsamda yayımlanan personel alım ilanlarının çoğunluğu özel sektör firmalanına yapılıyor. Kamuilanlari.com olarak özel sektör firmaları için yayımlanan bu alım ilanlarından bazılarını sizler için derledik.

ALIM YAPILACAK PERSONEL KADROLARI

İŞKUR aracılığıyla ilan edilen personel alımlarında sizler için derlediğimiz üç kadro Vezne Personeli, Arşiv Personeli ve İtfaiyeci kadroları. Bu kadrolar için toplam 14 personel alımı yapılacak. İlanlara göre bu kadrolar için belirlenen kadro kontenjan detayları şu şekilde;

Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 6

İtfaiyeci kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 2

Arşiv Destek Elemanı kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 6

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanları özel sektör firmaları tarafından yayımlandığından dolayı adaylardan çok sayıda özel koşul talep edilebiliyor. Aynı kadro için ilan yayımlayan iki farklı birbirinden farklılık gösteren koşullar ile alım yapacaklarını ilan edebiliyorlar. 

Bu bağlamda adayların ilanları tek tek inlelemelerinde fayda var. Kamuilanlari.com olarak bu koşulları sizlerle paylaşıyoruz. 

Adaylardan firmalar, Türk vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamak (lise, önlisans veya lisans mezunu olmak), Alım yapılacak kadroların mesleki özelliklerini sağlamak, Kurumların belirlediği yaş aralığında bulunmak, 18 yaşından büyük olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. 

İLAN DETAYLARI

Söz konusu personel alımları için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

İtfaiyeci alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

Arşiv Personeli alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

Vezne Personeli alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir