İşkur İş İlanları

İŞKUR Vardiya Amir Alım İlanları: 9 İlde En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu çerçeve İŞKUR üzerinden yayımlanan Vardiya Amiri alım ilanlarına dair detayları bu haberimizde derledik. 

İŞKUR VARDİYA AMİRİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları 60 bin rakamını geçti. Yaz aylarının gelmesi ve turizm sektörünün hareketlenmesiyle çok sayıda firma personel alım ilanı yayımladı. 

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan kadrolardan birisi de Vardiya Amiri kadrosu. Bu kadro için yayımlanan personel alım ilanı sayısı 17. Bu 17 kişilk alım 9 farklı ilde yapılacak. 

ALIM YAPILACAK İLLER

Söz konusu personel alım ilanları için ilan yayımlayan firmaların bulunduğu şehirler; Tekirdağ, Uşak, Denizli, Manisa, İstanbul Kocaeli, Mersin, Bilecik, Ordu.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanları yayımlayan firmalar söz konusu personel alımları için bazı koşullların sağlanmasını talep ediyorlar. Bu koşullar her kurum için değişkenlik göstermekte.

Genel olarak vardiya amiri alım ilanı koşulları; Adayların Türk vatandaşı olması, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olması en önemli iki şart. Bu iki şartın yanında bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşulları da diğer koşullar.

BAŞVURULAR İÇİN DETAYLAR

Vardiya Amiri kadrosuna başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmanın belirlediği şekilde yapacaklar. Başvurular, diğer detaylar ve alım ilanları için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir