İşkur İş İlanları

İŞKUR’dan yeni kamu ve özel güvenlik iş ilanları! Silahlı ve silahsız en az ilköğretim mezunu 872 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kendi sayfası üzerinden 66 silahlı ve 100 silahsız olmak üzere kamu kurumları güvenlik iş ilanları dahil toplamda 166 güvenlik iş ilanı yayınlandı. Bu yayınlanan güvenlik iş ilanlarına göre kamu ve özel kurumlara toplamda 872 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Başvurular başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihi ve başvuru şartları farklı farklıdır.

Güvenlik görevlisi alımları, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu eğitim düzeylerinden yapılacak olup, ön başvurular İŞKUR’un web sayfası üzerinden online yapılmaktadır. Online başvuru yapabilmeniz için, İŞKUR’a kayıtlı olmanız ve ilan içeriklerinde belirtilen koşullara uygun olmanız yeterlidir.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

NOT: Bazı ilanlarda direk işverenin iletişim bilgileri verilmiştir.

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan kamu kurumlarına ve özel kurumlara ait güvenlik iş ilanları bulunmaktadır. İlanları görüntülemek ve online başvuru yapmak için belirtilen link alanını tıklayınız. Ardından, açılan sayfa üzerinden istenilen ilana tıklayıp, e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra başvuru ekranı üzerinden iş başvuru kaydınızı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki ilanlar dahil tüm güvenlik iş ilanlarına ulaşmak için;

Silahlı için burayı tıklayınız

Silahsız için burayı tıklayınız

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPAN ÖZEL KURUMLAR

1 – Elektrikli motosiklet üreten firmamızda görev alacak, tam zamanlı olarak çalışacak, dinamik, düzgün görünüşlü, grup çalışmasına uyumlu, en az lise ve dengi okul mezunu, silahlı güvenlik sertifikası olan tecrübeli silahlı güvenlik görevlisine ihtiyaç vardır. Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR işe gönderme formu alarak başvuruya gelmeleri rica olunur.

İlana başvurmak isteyen adayların 0 380 731 25 25- 1132 dahili telefondan randevu almaları gerekmektedir.

2 – Ergin Evler Sitesinin kendi bünyesinde vardiyalı çalıştırılmak üzere tercihen “A-2 Ehliyeti olan, 5188 Sayılı Yasa Gereği Özel Güvenlik Kimlik Kart’ına Sahip (Silahlı) güvenlik görevlisi alınacaktır.

Sosyal olanaklar: MAAŞ + PRİM + TİCKET + YOL ÜCRETİ

İnternet üzerinden ilana başvuru yapanlar firmayı arayıp bilgi alması gerekir…

3 – Altınova Lojistik firmasında çalışacak güvenlik görevlisi alınacaktır. (G.C.ŞAFAK)

4 – Kadifeteks Mens. San. A.Ş. (Aldora mobilya kayseri şubesi) deneyimli bay silahlı güvenlik görevlisi aranıyor.

Silah sertifikasına sahip özel güvenlik görevlisi

Mesai saatleri: dönüşümlü olarak gece ve gündüz vardiyalı (12 saat)

Servis: Kayseri merkez ilçe ve semtlere servisimiz bulunmaktadır.

Maaş + mesai + ikramiye

Not: görüşmeye gidilmeden önce yetkili kişi ile iletişime geçilip randevu alınmalıdır.

5 – Aliağa bölgesi fabrika projelerinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu ve 1.75 boyunda, yeni tip silahlı ÖGG kartı olan, b sınıfı ehliyetli güvenlik görevlileri alınacaktır. çiğli, menemen ,Aliağa , Bergama güzergahında servis vardır. başvuru için 361 56 80 dahili 116 nolu telefondan levent bey ile görüşülmesi rica olunur. (A.A)

6 – Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 Sayılı İş Kanunu prosedür ve yükümlülüklerine uygun olarak müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak amacıyla İzmir’de ikamet eden ya da kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, Bay / Bayan Güvenlik Görevlileri alınacaktır. İlana başvuracak adayların görüşmeye gitmeden önce (0232) 441 54 34 nolu telefondan randevu almaları rica olunur.

5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan (Silahlı-Silahsız),

İyi iletişim kurabilen, fiziği ve diksiyonu düzgün,

Bay adaylar için boyu 1,73 cm’den kısa olmayan,

Bayan adaylar için boyu 1,63 cm’den kısa olmayan,

32 yaşını aşmamış,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

7 – FOLKART TOWERS’DA güvenlik görevlisi olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. adayların başvuru için İŞKUR hizmet merkezlerinden günlük gönderme formu aldıktan sonra görüşmeye gitmeleri gerekmektedir. 1960 taban maaş+ 191 AGI ve 265 TL yol+ 420 tl Multinet yemek kartı verilmektedir.

Güvenlik kimlik kartı sahibi

8 – Adana girişinde bulunan Pilyem tavuk fabrikasında çalıştırılmak üzere deneyimli 30 yaş üzeri erkek güvenlik görevlisi aranmaktadır. kişiler telefon ile ön görüşme yapıp öyle görüşmeye gitmelidir. Mehmet Bey 05321740933

9 – Silahlı / silahsız Özel Güvenlik Görevlisi ve Danışma Görevlisi alınacaktır.

8 saat / 12 saat (2 gündüz, 2 gece, 2 gün izin)

Görüşmek isteyen adayların belirtilen numaralardan iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Fatih Vural: 0539 780 74 05

Şafak Erçetin: 0530 148 00 58

10 – Meltem Hanım Esen yurt Esenkent’te bulunan güvenlik projemiz için ilan açılması hususunda yardımlarınızı rica ederim.

Esenyurt Esenkent’te bulunan Regnum Elitkent site projesinde 12/24 vardiya sisteminde çalışacak Bay Özel Güvenlik Görevlileri aranmaktadır.

Müracaat: Adem Öztürkçü: 0543 620 85 58

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir