İşkur İş İlanları

İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) İşçi Alımları Yapılıyor

İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) bünyesine çok sayıda kadroda işçi personel alımları yapılıyor. İnternet üzerinden yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar ve adayların ilanlara başvurularını nasıl yapacaklarına dair tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

İGA İstanbul Yeni Havalimanı işçi personel alımı açık kadroları, tüm adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ile başvuru sürecinde izlenecek yolları sizlere tüm ayrıntıları ile derledik. İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) işçi personel alım ilanları.

ALIM YAPILACAK İŞÇİ KADROLARI

İstanbul Yeni Havalimanı’nda görevlendirmek üzere çok sayıda kadroda personel alımları olacak. Bu alımlar arasında kadrolara göre değişen eğitim seviyelerinden personel alımları yapılacak. Bazı alımlar için en az ilkokul mezunu ilanlar bulunurken bazı kadrolar için en az lise mezunu olma şartı bulunuyor 

İlanlarda ayrıca üniversite mezunları için de alım ilanları yer alıyor. Buna göre ilan metinlerinde yer alan açık kadroları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Su Şartlandırma Teknikeri, Elektronik Sistemler ve Otomasyon Uzmanı ve Teknik Müdür, Temizlik Görevlisi, Kat Hizmetleri Şefi, Güvenlik Görevlisi, Karşılama Personeli, Kaynak Teknikeri, UPS Uzmanı, Havalandırma Teknikeri, Isıtma ve Soğutma Teknikeri, Teknik Müdür.

BAŞVURU KOŞULLARI

Her personel alım ilanında olduğu gibi İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) personel alım ilanlarında adaylardan bazı özellikler talep ediliyor. Bu özelliklerin bazıları tüm kadrolar için ortak olurken bazıları ise her kadro için değişiklik gösteriyor. İşte o genel ve özel başvuru koşulları.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Alım yapılacak meslek için gerekli koşulları sağlamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan şirket olan İGA aracılığıyla yapacaklar. Adaylara aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını internet ortamında yapabilirler. 

İlanlara başvuruda bulunmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi: https://goo.gl/eBr28e Yan tarafta verdiğimiz mavi renkte olan bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir