İşkur İş İlanları

İtfaiyeci alımı bekleyenler dikkat : İŞKUR üzerinden itfaiyeci alım ilanı yayınlandı

KPSS’siz İŞKUR üzerinden en az önlisans adayların başvuru yapacağı itfaiyeci alım ilanı yayınlandı.

İzmir’de YILDIZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından yayınlanan itfaiyeci alımı ilanında başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak

İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Teknisyeni olarak görev yapacak olan personellerde aranan başvuru şartları da açıklandı.

BAŞVURULAR 20 OCAK’TA SONA ERECEK

20 Ocak tarihine kadar başvuru yapacak olan adaylar arasından başvuru şartlarını karşılayan adaylar arasından seçim yapılacak.

İzmir’de bulunan YILDIZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından yayınlanan itfaiyeci alımı ilanında, “Yangın Söndürme Sistemleri teslimatlarının yapılması, Yangın Söndürme Sistemleri periyodik bakım ve dolum takiplerinin yapılması, Yangın Söndürme Sistemleri satışlarına destek verilmesi ve Binaların Yangından Korunması Yönetmeliğine uygun Yangın güvenliği ile ilgili keşiflerin ve risk analizlerinin yapacak İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Teknisyeni alımı yapılacaktır.” denildi.

İTFAİYECİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

YILDIZ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından yayınlanan itfaiyeci alımı ilanında ayrıca başvuru şartları şöyle sıralandı:

25-35 yaş aralığında,

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Meslek Yüksek Okulu Mezunu,

Askerliğini tamamlamış,

Ehliyeti olan (aktif araç kullanabilen, SRC-2,SRC-4,Psikoteknik belgesi olan)

Bay adaylar.

İŞKUR İTFAİYECİ ALIMI BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir