İşkur İş İlanları

İtfaiyeci, İtfaiye Araç Şoförü ve Ambulans Sürücü Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Kamu İlanları sitesi olarak siz okuyucularımıza memur alım ilanlarının yanı sıra özel sektör iş ilanlarını paylaşıyoruz. DPB, İŞKUR ve kurumların kendi sitelerin ya da anlaşmalı oldukları siteler üzerinden duyuraln personel alımlarını anlık paylaşıyoruz. 

İş ilanı bekleyen adaylar için bu haberimizde 3 farklı kadro için yayımlanan ilanları derledik. 

Bu ilanlarda yer alan kadrolar hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları kurumları tarafından yayımlandı. İşte alım yapılacak kadrolar;

3 KADRO İÇİN İLAN YAYIMLANDI

İŞKUR’da yayımlanan ve siz okuyucularımız için derlediğimiz alım ilanlarında yer alan kadro kontenjan detaylarını aşağıda aktarıyoruz. 

Söz konusu alım ilanlarına göre, kamu kurumlarına İtfaiye Aracı Şoförü alımı olacak. Özel sektör firmaları ise yayımladıkları ilanlarında Ambulans Sürücüsü ile Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Teknikeri/İtfaiyecilik Ve Yangın Güvenliği Teknikeri kadrosuna alım yapacaklar. 

Bu kadrolar için oluşan kadro kontenjan detayları şu şekilde,

Kadro Kontenjan Detayları

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Teknikeri/İtfaiyecilik Ve Yangın Güvenliği Teknikeri kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 5. Bu kadro için yayımlanan ilanların tamamı özel sektör firmalarında ilan edildi.

İŞKUR’da yayımlanan Şoför-İtfaiye Aracı pozisyonu için ise 1 personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilan ise Muş Bulanık Elmakaya Belediyesi tarafından 00005018165 ilan numarası ile duyuruldu.

Ambulans Sürücüsü kadrosu için Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan yayımlayan firma sayısı da bir oldu. Özel sağlık sektörü için yayımlanan ilanda yer açık kadro sayısıda 1. 

BAŞVURU SAYISI

Adaylara duyurulan ilanlarda yer alan açık kadro bilgilerinin ardından kurum ya da firmaların belirlediği başvuru şartlarını ana başlıkları ile aktarıyoruz.

Kurum ya da firma tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, yaş, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLAR İÇİN

İlanları İŞKUR’da incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

İtfaiye Şoförü kadrosu için TIKLAYINIZ

Ambulans Sürücüsü kadrosu için TIKLAYINIZ

İtfaiye Teknikeri kadrosu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir