İşkur İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman 6 engelli ve 64 engelsiz olmak üzere toplam 70 personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman Genel Hizmetler A.Ş, Türkiye iş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre İzelman, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 6 engelli ve 64 engelsiz olmak üzere toplam 70 personel alımı yapacak!

İzelman personel alımı başvuruları 27 Aralık 2019 tarihinde başlayacak olup, 30 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların, belirtilen tarihler arasında 1 sayfalık özgeçmişlerini (CV’lerini) personel@izelman.com.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru yapan adaylardan sadece uygun görülenler, başvuru tarihi bitiminden itibaren 1 hafta içinde kendilerine çağrı yapılacaktır. Bu sebeple adayların, CV’lerinde belirtmiş oldukları iletişim bilgilerini güncel tutmaları gerekmektedir.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

23 büro personeli, 5 dağıtım personeli, 1 Eğitmen bir elektrik teknisyeni, 2 harita teknikeri, 2 inşaat teknikeri, 1 makine teknikeri, 1 makine teknisyeni, 1 peyzaj ve süs bitkileri teknikeri, 5 su sayacı açma kapama personeli, 2 sekreter, 3 süpürge işçisi, 7 şoför, 10 temizlik personeli ve 1 Veteriner Sağlık teknikeri olmak üzere 64 engelsiz personel alımı ve

1 bahçe bakım elemanı, 1 bariyer görevlisi, 2 temizlik personeli ve 2 tır muavini olmak üzere 6 engelli personel alımı yapılacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman A.Ş’nin İŞKUR sayfasında yayınladığı resmi ilan aşağıdaki EK’lerde sunulmuştur. Kadrolara göre belirlenmiş öğrenim ve başvuru şartları, adaylardan istenilen özel koşullar ve diğer tüm detayları belirtilen EK’leri tıklayarak ulaşabilirsiniz

EK-1 İzelman Engelli 6 Personel Alım İlanını Görüntülemek İçin Burayı Tıklayınız

EK-2 İzelman Engelsiz 64 Personel Alım İlanını Görüntülemek İçin Burayı Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir