İşkur İş İlanları

İzmir İş İlanları! KPSS Şartsız Belediye ve Belediye Şirketlerine 42 Personel Alımı Yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman İŞKUR sayfasından, 11-13 Kasım 2019 tarihleri arasında 37 şoför (yolcu taşıma) alımı yapacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBELCOM kurumunda ise istihdam edilmek üzere 2 çevre mühendisi alımı yapılacağını duyurdu. Her iki ilan için başvuru tarihleri aynı.

İzelman Genel Hizmetler A.Ş, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kurum olup, 2019 Ekim ve Kasım aylarında İŞKUR üzerinden en fazla personel alımı yapan Belediye kurumlarından biri olarak dikkat çekiyor.

İZBELCOM ise uzun adıyla  İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre korunması iyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi olarak anılıyor. Kurum bünyesinde görev alacak 2 çevre mühendisi daimi olarak istihdam edilecek.

İZELMAN 37 ŞOFÖR ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

İzelman şoför alımı başvuruları 11 Kasım’da başlayacak olup, 13 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 1 sayfalık özgeçmişlerini (CV’lerini) personel@izelman.com.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru yapan adaylardan sadece uygun görülenler, başvuru tarihi bitiminden itibaren 1 hafta içinde kendilerine çağrı yapılacaktır. Bu sebeple adayların, CV’lerinde belirtmiş oldukları iletişim bilgilerini güncel tutmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Başvuru tarihi ile 40 yaşından gün almamış olmak
 • En az ilköğretim mezunu olmak
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmetinden muaf olmak
 • Tercihen En az 1 yıl İzmir’de ikamet etmiş ve ediyor olmak
 • Karayolları Trafik Yönetmeliği hükümlerine göre otobüs kullanacaklara verilen en az 3 yıllık D sınıfı sürücü belgesi veya 01.01 2016 tarihinden önce alınmış ancak değişiklik sonrası yenilenmiş E sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak
 • Tercihen 1 yıl süreyle otobüs veya kamyon veya çekici kullanmış olmak son 5 yıl içerisinde alkollü araç kullanma 100 ceza puanı mahkeme kararı ve benzeri nedenler ile ilgili makamlarca sürücü belgesi geri alınmamış olmak
 • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar milli savunmaya karşı suçlar devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları zimmet irtikap rüşvet hırsızlık dolandırıcılık sahtecilik güveni kötüye kullanma hileli iflas İhaleye fesat karıştırma edimin ifasına fesat karıştırma suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak

İZELMAN ŞOFÖR ALIM İLANINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İZBELCOM 2 ÇEVRE MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
 • Herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması
 • Adli sicil kaydı bulunmaması
 • İlgili bölümünden Lisans mezunu olmak

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ

Başvurular sadece kurumun resmi internet sayfası olan www.izbelcom.com.tr/Cvbankasi.asp adresi üzerinden CV bankasına online başvuru şeklinde kabul edilecektir.

İZBELCOM ÇEVRE MÜHENDİSİ ALIM İLANI BURADA

iZMİR ÇESTUR ÇEŞME TURİZM MİMARLIK A.Ş 2 PERSONEL ALIMI 

Kurum kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 veteriner, 1 Hamurkar Yardımcısı alacağını duyurdu. İki farklı ilan yayınlayan kurumda başvuru süreci bugün 7 Kasım’da başladı 11 Kasım mesai bitimine dek devam edecek.

Hamurkar yardımcılarında hijyen dikkati, sağlık durumu gıda üretimine uygun olma şartını arıyor. İlan için TIKLAYINIZ

Veteriner hekimde ise bakanlık mevzuatına hakim, sağlıklı, vardiya sistemine ayak uydurabilecek, sorumluluk sahibi ve fakülte mezunu olma kriteri kurum tarafından bekleniyor. İlan için TIKLAYINIZ

İZMİR TİRE BELEDİYESİ 1 GREYDER OPERATÖRÜ ALIMI

İzmir Tire Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı çatısı altında görevlendirilmek üzere 1 greyder operatörü istihdam edeceğini duyurdu. Alınacak kişinin şirket personeli olacağı belirtilirken Tire’de ikamet ediyor olma şartı da mevcut. İlgili ilana ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir