İşkur İş İlanları

Kadro Kadro İŞKUR İş İlanları: En Fazla Alım İlanına Sahip Meslekler

Türkiye İş Kurumu üzerinden onlarca meslek grubundan çok sayıda kadroda personel alımı için ilanlar yayımlanıyor.

Hükümet tarafından verilen istihdam teşvikleri kapsamında onlarca özel sektör firması tarafından yayımlanan bu ilanlar en az okur yazar seviyesinden başlamak üzere farklı öğrenim düzeyinden gerçekleştiriliyor. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans düzeyinden gerçekleştirilecek olan personel alım ilanlarında memur personel, idari personel, teknik personel, sağlık personel, işçi kadrolarında oluyor. 
Bizlerde Kamuilanlari.com olarak söz konusu bu ilanlara dair detayları sizlerle buluşturuyoruz. 

81 İL İÇİN İŞKUR İŞ İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan İŞKUR İş İlanları arasında her şehir için ilanlar bulunuyor. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlar sadece özel sektör firmaları tarafından değil kamu kurumları tarafından da yayımlanıyor. Neredeyse her meslek grubu için ilanların yer aldığı bu duyurularda ise bazı kadrolar ön plana çıkıyor. 

Belirli aralıklarla yaptığımız haberlerimiz ile sizlere aktardığımız bu iş ilanlarında yer alan güncel kadrolar ise şu şekilde;

EN FAZLA ALIM İLANINA SAHİP MESLEKLER

İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını duyuran firma sayısı her an değişiyor. Anlık olarak yeni ilanların yayımlandığı yada yayımlanan ilanlardan başvuru süreci dolanların yayından kaldırıldığı bu duyuruların sayısı güncel olarak 50 binden fazla.

Bu ilanların yüzde 20’sini yani her beş ilandan birisini ise tek bir kadro oluşturuyor. Firmalar yayımladıkları ilanlarında 10 binden fazla beden işçisi kadrosuna personel alımı yapacaklarını duyurdular. İlanlarda yer alan diğer açık kadrolar ise şunlar;

En Fazla İlana Sahip Kadrolar

Beden İşçisi (Genel), Temizlik Görevlisi, Makineci (Dikiş), Satış Danışmanı / Uzmanı, Garson (Servis Elemanı), Güvenlik Görevlisi, Kasiyer, Ön Muhasebeci, Konfeksiyon İşçisi, Reyon Görevlisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Büro Memuru (Genel).

BU KADROLARIN DIŞINDA

Yukarıda yer alan kadroların dışında İŞKUR üzerinde yayımlanan ve 300’den fazla ilana sahip olan diğer meslek grupları ise şu şekilde;

Aşçı, Ambar/Depo Görevlisi, Aşçı Yardımcısı, Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı, Bulaşıkçı (Stevard), Şoför-Yük Taşıma, Dokuma Konfeksiyon Makineci, İplik Eğirme Operatörü (Ring/vater/vargel), Turizm Ve Otelcilik Elemanı, Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı, Ayakçı (Tekstil), Elektrikçi (Genel), Paketleme işçisi, Ayakkabı İmalatçısı, Beden İşçisi (Temizlik), CNC Torna Tezgahı Operatörü.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

Söz konusu personel alım ilanlara ulaşmak isteyecek adaylar İŞKUR üzerinden bu ilanları görüntüleyebilirler. 

Adaylar İŞKUR İş İlanları Arama sayfası üzerinden mesleğe göre, şehre göre, ilanın kamu yada özel sektör olmasına göre arama yaparak ilanları inceleyebilirler. 

İŞKUR İş İlanları arama sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir