İşkur İş İlanları

Kamu kurumuna KPSS şartsız 50 temizlik personeli, güvenlik görevlisi ve nitelikli işçi alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında bugün yeni kamu iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilana göre kamu kurumlarından olan Erzincan Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 2 Elektrikçi (Genel), 1 Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, 20 Güvenlik Görevlisi (Silahsız), 1 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı (Doğal Gaz Tesisatçısı), 10 Bahçıvan, 1 Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, 1 Brülör Bakım Ve Onarımcısı, 13 Temizlik Görevlisi ve 1 Alçı Sıva Uygulayıcısı olmak üzere toplamda 50 nitelikli işçi ve personel alımı yapılacak!

Personel alımı başvuruları 23-24 Aralık 2019 tarihleri arasında İŞKUR şube müdürlüklerinden veya İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. Bunun için öncelikli olarak buraya tıklayınız ve ardından, açılan sayfada yer alan ‘’işyeri ünvanı’’ kısmına ‘’Erzincan Üniversitesi’’ yazıp ‘’ara’’ butonuna basınız. Ardından karşınıza gelen meslek guruplarından birinin üzerini tıklayarak başvuru ekranı sayfasından kaydınızı oluşturunuz.

Başvuru şartları ve adaylardan istenilen özel koşullar, her bir ilan içeriğinde farklı belirtilmiş olup, başvuruda bulunmak isteyen adaylardan KPSS şartı istenmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir