İşkur İş İlanları

Kamuya 35 güvenlik ve 20 temizlik personeli alımı için yeni ilan yayınlandı!

Kamu kurumlarından Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) bugün DPB üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre ODTÜ, İŞKUR aracılığı ile kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az lise mezunu 35 güvenlik görevlisi ve en az ilköğretim mezunu 20 temizlik personeli olmak üzere toplamda 55 personel alımı yapacaktır. 

ODTÜ tarafından yayınlanan resmi personel alım ilanı şöyle;

Üniversitemize 4857 sayılı İş Kanununa tabi sürekli işçi pozisyonunda Temizlik Hizmetleri ve Koruma ve Güvenlik Hizmetlerinde görev yapmak üzere personel alınacaktır.

Talebimiz üzerine Türkiye İş Kurumuna müracaat edenler arasından mülakata katılacak adayların belirlenmesi için, 19.12.2019 Perşembe günü 10.00-12.30 saatleri arasında kura çekilişi Ankara 32. Noteri huzurunda Üniversitemiz MM 25 anfisinde yapılacaktır.

Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı için başvurular 02-06 Aralık 2019 tarihleri arasında aşağıda belirtilen linkler üzerinden online olarak yapılmaktadır. Belirtilen linklere tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Güvenlik görevlisi alımı için burayı tıklayınız

Temizlik personeli alımı için burayı tıklayınız

Resmi ilanı görüntülemek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir