İşkur İş İlanları

Kamuya KPSS Şartsız Yeni İşçi Alım İlanı Geldi: Hizmetli, Şoför, Güvenlik Görevlisi, Bahçıvan, Teknisyen, Kameraman

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de ilan edilen personel alım ilanına göre, toplamda 40 olmak üzere sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR aracılığı ile alınacak, en az ilkokul mezunlarının başvuracağı ve KPSS şartının aranmadığı ilana ait tüm detayları Kamu ilanları olarak sizlere aktarıyoruz.

ALINACAK PERSONEL SAYISI

Hizmetli : 23
Güvenlik Görevlisi : 5
Tarım İşçisi: 2
Bahçıvan: 2
Makine Teknisyeni: 1
Şoför :2
Fotoğrafçı Kameraman: 1
Hizmetli (Engelli) : 4

HİZMETLİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR 

-En az ilkokul mezunu 18-40 yaş arasında olmak

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

-En az lise mezunu olmak. 18-40 yaş arasında olmak.5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak

TARIM İŞÇİSİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

En az ilkokul mezunu 18-40 yaş arasında olmak.

BAHÇIVAN İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

En az ilkokul mezunu 18-40 yaş arasında olmak.Traktör ehliyetine sahip olmak.Mesleki Yeterlilik Kurumu, Sürekli Eğitim Merkezleri ile Üniversiteler tarafından düzenlenen “Peyzaj Planlama, Bitkisel Tasarım ve Peyzaj Uzmanlığı” sertifikalarından birine sahip olmak veya MEB onaylı “Bahçıvanlık sertifikası”, “Ağaç Kesimi ve Boylama sertifikası” belgelerinden birine sahip olmak.

MAKİNE TEKNİSYENİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

En az lise mezunu 18-40 yaş arasında olmak.Öğretim Kurumlarının Makine bölümlerinin Bilgisayarlı Makine İmalatı alanından mezun olmak. Ölçü aleti kullanabilen ve teknik resim okuyabilen ,En az bir yıl CNC tezgâhların programlanması, sıfırlama ve talaşlı imalat alanında çalışma deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek Takım ve tezgâh sıfırlama, toleranslar, takım aşınması ve yüzey pürüzlülüğü gibi konularda bilgi sahibi , CAD ve CAM tecrübesi olmak. CNC tezgâhların filtre, yağ ve soğutma sıvısı gibi bakımlarını yapabilecek bilgiye sahip olmak.

ŞOFÖR İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

En az ilkokul mezunu 18-45 yaş arasında olmak. En az 10 (On) yıllık Şoför olarak çalışma deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek Src2 ve Src4 Belgesine Sahip olmak. En az E sınıfı ehliyet sahibi olmak. Psikoteknik sertifikasına sahip olmak

FOTOĞRAFCI- KAMERAMAN İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

En az lise mezunu 18-40 yaş arasında olmak. Öğretim Kurumlarının Fotoğrafçılık, Kameramanlık alanından mezun olmak.Ofis programlarına iyi derecede kullanmak.

HİZMETLİ (ENGELLİ) İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

Engel Gruplarından; İşin niteliği ve çalışma ortamı dikkate alınarak, En az ilkokul mezunu 18-40 yaş arasında olmak .Toksik maddelerle çalışmasına engel karaciğer, Kan Hastalığı ve Böbrek hastalığı olmayan, Zihinsel Davranış Bozukluğu olmayan, Göz hastalıkları; Gözlük ile düzeltilmiş görmesi tam olanlar, Ortopedi rahatsızlığı; Üst ekstremite rahatsızlığı olmayanlar .Epilepsi rahatsızlığı olmayan, Ağır kalp ve damar enjeksiyon fraksiyonu %50 ve üzeri olanlar ve ileri kalp ve aort yetmezliği olmayanlar, Kanser gibi kronik rahatsızlığı olmamak.

BAŞVURULAR

Üniversitenin Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Şartlara durumu uyan adayların, ilanın İŞ-KUR internet sitesinde yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde başvurularını İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tradresinden yapmaları gerekmektedir.

BELGE TESLİMİ

İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar (Hizmetli ve Tarım İşçisi hariç) istenen belgeleri 08/10/2019 09/10/2019 tarihleri saat 09:00-16:00 arasında Bahçelievler Mahallesi Abdülhamit Han Bulvarı 11230 Merkez/BİLECİK adresinde bulunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Toplantı Salonuna teslim edeceklerdir. Yukarıda belirtilen tarih aralığında belgelerini teslim etmeyen ya da eksik teslim edenler kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacaktır.

KURA TARİHİ VE YERİ

10/10/2019 tarihinde saat 10:30′ da Bahçelievler Mahallesi Abdülhamit Han Bulvarı 11230 Merkez/BİLECİK adresinde bulunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kapalı Spor salonunda yapılacaktır.

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir