İşkur İş İlanları

KPSS Şartı Olmadan Belediyeye Öğretmen Alımı Yapılacağı İlan Edildi

İstanbul Maltepe Belediyesi ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere belediye memuru ve belediye işçisi alımı yapacağını duyurdu. 

Bu öğretmen istihdamı ilan edilen branşlara dair öğrenim şartlarının sağlanması şartına göre yapılacak. Adaylardan KPSS puan şartı talep edilmezken talep edilen koşulları aşağıda aktarıyoruz. 

BELEDİYE BÜNYESİNE ÖĞRETMEN ALIMI

İstanbul Maltepe Belediyesi tarafından yayımlanan ilan 3 branşta öğretmen alımı yapılacağı duyuruldu. 

Belediye şirketi olan İstanbul Maltepe Belediyesi MATEĞ Eğitim Danışmanlık birimlerine yapılacak alımlar 5 personel istihdamı sağlanacak. Öğretmen alımı branşları ise aşağıda yer alan kadrolarda olacak. 

* Okul Öncesi Öğretmeni

* Zihinsel Engelliler Öğretmeni

* Özel Eğitim Öğretmeni

BAŞVURU ŞARTLARI 

İlan edilen 3 farklı öğretmen kadrosu için başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. 

Bu üç farklı kadro için ilan edilen öğretmen alımlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce bazı koşullara haiz olmak durumundalar. Bu kapsamda adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevine engel sağlık sorunları olmaması, yaş şartını sağlaması, alım yapılacak öğretmen branşı ile ilgili öğrenim şartını sağlaması ve üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Ayrıca belediye bünyesinde çalışmak isteyen adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının da olumlu olması isteniyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İstanbul Maltepe Belediyesi MATEĞ Eğitim Danışmanlık bünyesine yapılacak KPSS’siz öğretmen alımları aşağıda yer alan ilan metninde yer alan bilgilere göre istihdam edilecek. 

KPSS’siz öğretmen alımı ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir