İşkur İş İlanları

KPSS Şartsız İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, En Az Lise Mezunu Memur Alım İlanları

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza belediyelerin farklı platformlar üzerinden yayımladıkları alım ilanlarını aktarmaya devam ediyoruz. 

Bu çerçevede seçim öncesi dönemde yayımlanan ve KPSS şartı olmadan başvuruda bulunulabilecek 7 farklı personel alım ilanını derledik. Bu ilanlarda hem memur hemde işçi kadroları için alım ilanları bulunuyor. 

İLAN YAYIMLAYAN BELEDİYELER

Kendilerine ait internet siteleri yada İŞKUR üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile memur veya işçi alımı yapacağını duyuran belediyelerin listesi şu şekilde,

Alım yapacağını duyuran belediye başkanlıkları; Diyarbakır Kocaköy Belediye Başkanlığı, Samsun Canik Belediye Başkanlığı, İzmir Tire Belediye Başkanlığı, İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı, İzmir Biyotip ve Genom Merkezi ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı. 

HANGİ BELEDİYELER KAÇ PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Yukarıda yer alan belediye başkanlıkların alım yapacakları personel sayısı ve alım yapılacak kadrolara ilişkin genel detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Diyarbakır Kocaköy Belediye Başkanlığı yayımladığı ilanında 20 personel alımı yapacağını duyurdu. Belediye alımların Vasıfsız Personel pozisyonunda olacağını duyurdu.

Samsun Canik Belediyesine bağlı birimlere Büro Elemanı alımı yapacağını duyurdu.

İzmir Tire Belediye Belediyesi Hayvan Bakıcısı ve Büro İşçisi alımı yapacak.

İstanbul Kadıköy Belediyesi iki farklı personel alım ilanı yayımladı. Birinci alım ilanında Satın Alma Personeli, Güvenlik Personeli ve Temizlik Personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan diğer ilanda ise Muhtarlık Büro İşlerinde çalışacak Memur alımı yapılacağı ilan edildi.

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi ise yayımladığı ilanında Birim Yöneticisi alımı yapacağını ilan etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi yayımladığı alım ilanında Sekreter, Şoför, Sosyal Çalışmacı ve Kimyager alımı yapacağını duyurdu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediyeler yada belediye birimleri tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları alım yapılacak kadroya göre değişmekte. Bu çerçevede adayların öncelikle alım ilanı yayımlayan kamu kurumlarının belirlediği tüm özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. 

Adayların başvurularının kabul edilmesi için alım yapılacak mesleki özelliklere yani özel şartlara tamamen uygun olması gerekiyor. Ancak bu özel şartların yanı adayların genel başvuru koşullarınıda yerine getirmesi gerekiyor. 

Genel ve Özel O Koşullar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAK?

Belediye memuru ve işçisi alımı için yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların başvurularını şahsen yapmaları gerekiyor. Ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer husus adayların başvuru süreci. Çoğu belediye başkanlığı başvurular için adaylara sadece bir iki günlük süreler tanınıyor. 

İlan Metinleri

İlanlara dair tüm ayrıntılar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Kocaköy Belediye Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Samsun Canik Belediye Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

İzmir Tire Belediye Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

İzmir Biyotip ve Genom Merkezi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir